Віртуальна приймальня департаменту

Додати повідомлення

Повідомлення користувачів


Опубліковано: Маріанна • 15-11-2023 12:55
Доброго дня. Особисто мені , як мамі важливо і краще , щоб моя дитина навчилася очно. Але , якщо зважати на ситуацію у країні та тривоги , які тривають по 3 години і практично щодня, як можна подати петицію , щоб було створено дистанційне навчання ? Це безпека наших дітей в першу чергу.
Опубліковано: Маріанна • 15-11-2023 12:54
Доброго дня. Особисто мені , як мамі важливо і краще , щоб моя дитина навчилася очно. Але , якщо зважати на ситуацію у країні та тривоги , які тривають по 3 години і практично щодня, як можна подати петицію , щоб було створено дистанційне навчання ? Це безпека наших дітей в першу чергу.
Опубліковано: Інна • 14-11-2023 10:31
Доброго дня.Підкажіть чи мають право батьки першого класу,заходити в холл школи,щоб допомогти переодягнутися дитині і чекати на неї в холлі,після закінчення уроків.Гардиробної в школі немає.Всі речі:рюкзак,верхній одяг,шапка,сумка з змінним взуттям,парасолька,все несуть в руках.
Опубліковано: Т. Малявіна • 17-11-2023 10:00
Добрий день. Повідомляємо, що заходити батькам до школи не заборонено. Однак, нагадуємо, що відповідно до Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року №2102-ІХ, зі змінами та доповненнями (Указ Президента України від 06 листопада 2023 року №734/2023) до 14 лютого 2023 року в нашій країні триває воєнний стан. Це обумовлює посилення заходів безпеки для всіх учасників освітнього процесу. Педагогічною радою закладу затверджується загальний режим роботи закладу освіти та, зазвичай, приймається рішення про виділення окремих годин, під час яких вхід до школи для батьківської громади вільний.
Опубліковано: Ві • 08-11-2023 14:56
Добрий день! Скажіть, будь ласка, які дії прийняв Департамент Освіти стосовно підручників для учнів НУШ? Батьки купили і всі задоволені? Чому діти досі не з підручниками? Чому не вимагаєте від влади міста забезпечити дітей? Чому немає обгрунтованих відповідей на сайті? Чи ваша сторінка так? Написав, почекав, заспокоївся?
Опубліковано: Т. Малявіна • 17-11-2023 09:21
Добрий день. Відповідно до Закону України «Про освіту» безоплатне забезпечення підручниками та посібниками всіх здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників гарантується державою. Друк підручників здійснюється за рахунок бюджетних призначень, виділених Міністерству освіти і науки України на відповідні роки згідно ЗУ «Про Державний бюджет України». Доставка підручників до закладів загальної середньої освіти Вінницької МТГ здійснюється за рахунок коштів бюджету Вінницької міської територіальної громади згідно укладених угод. Усі підручники, друк яких Міністерству освіти і науки України вдалося організувати до цього часу, доставлені до загальноосвітніх закладів Вінницької громади та передані до використання в освітньому процесі. Станом на зараз учні 5 класів Вінницької громади забезпечені підручниками з математики та української мови на 100% від потреби, підручниками «Природничі науки», «Пізнаємо природу», «Довкілля» - на 75% від потреби. Учні 6 класів забезпечені у повному обсязі (100% від потреби) підручниками з української мови, математики, англійської та польської мов, зарубіжної та української літератур, природничих наук, підручниками історичного циклу та підручниками «Пізнаємо природу», «Довкілля» і «Технології». Наразі очікується надходження підручників з географії для 6 класу. Офіційних письмових роз’яснень щодо друку підручників з інших навчальних предметів для 5 та 6 класів від МОН України не надходило. Закладами загальної середньої освіти Вінницької громади замовлено підручники для класів НУШ з усіх навчальних предметів у повному обсязі (100% від потреби) відповідно до кількості учнів та педагогічних працівників. Результати вибору та замовлення підручників відображаються на сайті департаменту освіти міської ради.
Опубліковано: Олена • 06-11-2023 10:28
Доброго дня! Прошу надати пояснення на підставі яких даних оголосили карантин у школах (якщо він дійсно був оголошений). 1. Чи є цифри з приводу епідемічного порогу по гепатиту А? Прошу дати посилання на офіційні документи - Закони України, постанови/розпорядження МОЗ, КМУ, згідно яких школи перевели на дистанційне навчання. 2. Чому так званий карантин вибірковий? Чому, на яких підставах активно працюють усі заклади харчування, концертні зали, кінотеатри, ТРЦ, де діти дуже тісно спілкуються і їх більше на 1 кв м , ніж у школах? Буду вдячна за чітку розгорнуту відповідь.
Опубліковано: Маргарита • 02-11-2023 12:45
Добрий день! Прошу надати розяснення щодо дистанційного навчання, а саме карантинні заходи. 1. Чому на карантин закрили тільки школи? 2. Наші діти щеплені від гепатититу, ризик захворіти мінімальний, на якій підставі ви іх ізолюєте? Прошу, виводьте дітей на навчання, бо приведемо їх всіх під Ваші кабінети. Вчить Чекаю відповідь
Опубліковано: Т. Малявіна • 17-11-2023 10:07
Добрий день. Повідомляємо, що станом на 10.11.2023 року за інформацією ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», ситуація зі спалахом вірусного гепатиту А на території Вінницької міської територіальної громади стабілізувалася, тому міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийняте рішення з 13 листопада 2023 року здійснювати організацію освітнього процесу у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог у закладах загальної середньої освіти всіх форм власності.
Опубліковано: Олександр • 01-11-2023 16:33
Доброго дня. Моя дитина навчається у закладі Вінницька дитяча музична школа №1. Дитина має статус внутрішньо переміщеної особи та має статус дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів. Відповідно до порядку надання пільг за навчання в мистецьких школах, затвердженого рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради 1509 від 22.06.2023 р., та наказу керівника закладу Вінницька дитяча музична школа 1 № 61-ОД від 04.09.2023 р. про встановлення пільг з плати за навчання з 01.09.2023 категоріям дітей, серед яких є категорії відповідні до статусу моєї дитини, прошу надати відповідь про правомірність вимагання оплати навчання вищевказаним закладом з 01.09.2023р. з моєї дитини. Також прошу пояснити про можливість корегування звітності бухгалтерією музичної школи та дати оцінку діям працівників закладу, які зобов'язують у разі несплати покласти стягнення грошової оплати на класного керівника. Вважаю, що це було повідомлено викладачу явно з метою тиску на дитину та створення напружених відносин між дитиною та викладачем.
Опубліковано: Т. Малявіна • 02-11-2023 15:57
Добрий день. Ви звернулися на Віртуальну приймальню департаменту освіти Вінницької міської ради, якому підпорядковуються лише заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. Заклади культури підпорядковуються департаменту культури, тому дане питання не належить до компетенції департаменту освіти.
Опубліковано: Світлана • 01-11-2023 12:20
За­кон про пов­ну за­галь­ну се­ред­ню ос­ві­ту, ух­ва­ле­ний Вер­ховною Ра­дою 16 січ­ня 2020 ро­ку, вста­нов­лює мак­си­маль­ну кіль­кість уч­нів в класі: "Кількість учнів у класі (наповнюваність класу) державного, комунального закладу освіти не може становити менше 5 учнів та більше: 24 учнів, які здобувають початкову освіту; 30 учнів, які здобувають базову чи профільну середню освіту". Під час дії воєнного стану упиняється дія положень щодо максимальної кількості учнів у класі (наповнюваності класу) державного, комунального закладу освіти, КРІМ ЗДОБУТТЯ ОСВІТИ ЗА ОЧНОЮ (ДЕННОЮ) або вечірньою ФОРМОЮ. Питтання: чому кількість учнів в 1-2 класах становить 36-38 дітей??? Дякую за відповідь.
Опубліковано: Віра • 31-10-2023 11:11
Добрий день! Пишу, певно, просто так, оскільки відповіді ніколи немає. Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти чітко визначає максимальний час, який учні можуть проводити за моніторами під час онлайн-навчання. Зокрема, у пункті 10 розділу 5 регламенту вказано: “В умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації іншого характеру безперервна тривалість навчальних занять при організації дистанційного навчання в синхронному форматі не повинна перевищувати для учнів: ✔ 1–2 класів – 2 навчальних занять по 30 хвилин або 3 – по 20 хвилин; ✔ 3–4 класів – 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 – по 30 хвилин, або 4 – по 20 хвилин; ✔ 5–6 класів – 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 – по 35 хвилин, або 4 – по 25 хвилин; ✔ 7–9 класів – 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 – по 40 хвилин, або 4 – по 30 хвилин, або 5 – по 25 хвилин; ✔ 10–11 класів – 3 навчальних занять по 45 хвилин або 4 – по 35 хвилин, або 5 – по 30 хвилин, або 6 – по 25 хвилин“. Підкажіть, чого в наших ліцеях ніхто не дотримується цих норм?
Опубліковано: Т. Малявіна • 31-10-2023 12:24
Добрий день. Керівникам закладів освіти буде наголошено на дотриманні вимог Санітарного регламенту. Для розгляду конкретної ситуації просимо зазначити заклад загальної середньої освіти або звернути за телефоном 65-10-33 - відділ загальної середньої освіти.
Опубліковано: Тетяна • 29-10-2023 18:56
Доброго дня! Питання з приводу діяльності закладів позашкільної освіти. Школа іноземних мов «Флеш» не повідомляє про перехід на дистанційне навчання з 30.10 згідго з наказом міської ради, мотивуючи тим, що вони приватна організація і їх ці накази не стосуються. Чи дійсно таке можливо? Оскільки бачила дане рішення, і там чорним по білому вказано, що центри позашкільної освіти не залежно від форми власності, повинні перейти на дистанційне навчання. І мало того - організовують вечірку до Хелоуіна з солодким столом…..
Опубліковано: Т. Малявіна • 01-11-2023 10:28
Добрий день. За наданою інформацією Держпродспоживслужби, даний заклад припинив діяльність в очному форматі. Дякуємо за небайдужість.

Написати повідомлення

 

Залишилось символів -Вгору