Віртуальна приймальня департаменту

Додати повідомлення

Повідомлення користувачів


Опубліковано: Вікторія • 09-10-2022 10:34
Добрий день. Цікавить вакансія асистента вчителя.
Опубліковано: Вікторія • 07-10-2022 16:54
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи може керівник ДНЗ вимагати копію паспорта батьків? У переліку документів, необхідних для зарахування дитини до дитсадка такий документ відсутній.
Опубліковано: Юлія • 06-10-2022 15:38
Доброго дня. Де можна отримати інформацію щодо термінів закінчення ремонту укриття 18 школи? але не в самій школі там ніхто нічого не знає.
Опубліковано: Оксана • 05-10-2022 17:49
Доброго дня! Надайте будь-ласка зрозумілу інформацію щодо ДНЗ 9. Чи планують його відкривати? Коли? Чи він взагалі не працюватиме до закінчення війни ? Щоб зрозуміти , що роботи. Декрет закінчився , а дитину залишати не має з ким.
Опубліковано: Вероніка • 05-10-2022 14:48
Доброго дня! Звертаюсь до Департаменту. Вжийте нарешті заходів з покращення якості освіти! Як відомо, у міністерстві прийняті рішення про діджиталізацію освіти та зменшення паперового навантаження. А що відбувається у Вінниці? У нас не діджиталізація, а радянізація якась. Масова закупка паперових журналів. Жодних голосувань колективів щодо переходу на електронний . Ті вчителі, що підіймають питання про перехід на електронний журнал одразу стають «ворогами народу». Прошу департамент посприяти переходу шкіл на електронний документообіг за для зменшення навантаження на вчителів!!! Якщо ж перейти на електронний неможливо, то прошу посприяти залишити хоч один журнал. Вчителі не взмозі вести одночасно 2 журнали (електронний і паперовий) . Коли готуватися до уроків? Прошу не залишати це питання нерозглянутим, оскільки проблема серйозна і тягнеться вже не один рік!! Сподіваюсь що хоча б цього разу це питання НАРЕШТІ буде розглянутим!
Опубліковано: Ірина • 04-10-2022 14:13
Доброго дня, чи є доступна десь інформація про планові терміни завершення ремонту укриття по конкретній школі?
Опубліковано: Наталія • 28-09-2022 17:38
Директору департаменту освіти Вінницької міської ради Яценко Оксані Василівні ЗВЕРНЕННЯ Батьки 6-Г класу комунального закладу "Вінницький ліцей №34" просимо Вас не задовільняти заяву про звільнення директора вищезгаданого навчального закладу Крамара Володимира Петровича. Вважаємо недоцільним таке рішення звільнятися коли в Україні триває війна. Батьки та діти звикли до директора і не хочуть змін, Крамар В.П. виконував свої обов’язки директора сумлінно та відповідально. На наш погляд, прийняте ним рішення про звільнення, є поспішним та необдуманим, ми думаємо, що не на часі залишати обійману посаду. Крамара Володимира Петровича поважають як батьки так і учні, дуже хочеться щоб він залишився на посаді директора і надалі, він людина з великим досвідом, не хочеться втрачати такого фахівця. Проcимо розглянути наше звернення до 29.09.2022 року та повідомити про рішення на електронну адресу nat.kytsyshyna@gmail.com
Опубліковано: Наталія • 28-09-2022 14:11
Директору департаменту освіти Вінницької міської ради Яценко Оксані Василівні ЗВЕРНЕННЯ Батьки 11-А класу комунального закладу «Вінницький ліцей №34» висловлюють прохання не задовільнити заяву про звільнення директора вищеназваного навчального закладу Крамара Володимира Петровича. У цей нелегкий військовий час, який став перевіркою на міцність нашої держави та народу, є недоречним, на нашу думку, втрата такого цінного та професійного педагога. Ми розуміємо, що Україна, крім перемоги у цій несправедливій та жорстокій війні, завойовує собі почесне місце серед європейських держав. І від рівня вчителів, в том числі і керівництва навчальних закладів, залежить майбутнє нашої оновленої післявоєнної країни. Освіта має стати двигуном економічного зростання. Крамар В.П. всі одинадцять років, як наші діти навчаються в даному закладі, виконував обов’язки директора сумлінно та відповідально. В нашого батьківського колективу не було жодної скарги на нього, ні особистої, ні як до педагога та очільника ліцею. Ми задоволені роботою Володимира Петровича на його посаді, адже він справляється із своїми завданнями та обов’язками. На наш розсуд, рішення, прийняте ним щодо звільнення, є необдуманим та поспішним і стане результатом певних труднощів, оскільки новому директору прийдеться не тільки входити в справи закладу, але й робити це під тиском сучасних військових обставин. З іншого боку, батьківський комітет довіряє та шанує Крамара В.П., а у нової людини займе тривалий час проявити себе у якості лідера школи. На жаль, на багато років українці втратили здатність довіряти будь-кому, хто не зарекомендував себе ніяк. Отже у військовий час рішення про звільнення керівника школи є недоречним та несвоєчасним. Таким чином, керуючись правом на звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів (ст.40 КУ), яке належить до переліку абсолютних прав, що не можуть бути обмежені навіть в умовах воєнного стану (ст.64 Конституції України), а також неприпустимість обмеження таких п
Опубліковано: Вероніка Скворцова • 27-09-2022 10:05
Доброго дня. Підкажіть будь ласка чи доцільно під час кризи в країні, нестачі коштів у бюджеті міста та країни продовжувати використовувати паперові журнали? Майже всі школи міста й так ведуть електронний журнал для чого ще й паперовий? Краще витратити кошти на покращення технічного забезпечення кабінетів шкіл Прошу також надати пояснення чому для запису в паперовому журналі уроків за весь вересень (оскільки їх просто не було) дається лише 2-3 дні? Досить знущатися з вчителів Невже неможливо оптимізувати надмірну «паперовозацію» освітніх закладів Вінниці? Зробіть нарешті один журнал.
Опубліковано: Chesno • 26-09-2022 15:36
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, яких причин було відчинено садочок №35? В перший же день завідуюча заявила, що дітей потрібно забрати до 17:00. При цьому садочок можуть відвідувати лише ті діти, батьки яких працюють повний робочий графік (з підтверджуючими документами). Як батьками співставити ці дві речі?
Опубліковано: Т. Малявіна • 26-09-2022 16:54
Добрий день. Для детального з'ясування ситуації зверніться за телефоном 65-10-40, 65-10-42 відділ дошкільної освіти та обліку дітей.
Опубліковано: Мар'яна • 22-09-2022 12:38
Доброго дня. Я жителька Іллінецької територіальної громади. Закінчила педагогічний коледж за спеціальністю вихователь та університет - вчитель історії. Майже два роки пропрацювала в себе в селі вихователем, була звільнена за ст.40 п.1 КЗпУП (пп.г.п.6 пп.г.п.7 ст.26 ПВОіВС). За ці 5 років у районі для мене роботи не знайшлось, хоча люди змінювалися в навчальних закладах. Цього року я вкотре звернулася у відділ освіти, було запропонована вакансія вихователя, я підїхала до завідуючої ДНЗ. Та повідомила, що так є вакансія, запитала про мою освіту і досвід роботи і сказала, що в неї ще є кандидатури. Згодом мені повідомили, що вакансій немає, але 30 сепня, зателефонували і запропонували вчителя фізкультури на заміну. Я перепитала, адже не мій предмет, сказали, що їх все влаштовує. Коли я приїхала, вияснилося, що їх не влаштовує, що я працюю на 0,25 ставки прибиральницею, сказали звільнитися, пройти медогляд, на моє питання по які програмі я буду працювати відповіли, що у них немає програми. Поки мене звільняли на роботу мене не брали. Після звільнення чекали мою трудову, без неї не брали, коли я вже зібрала всі документи і прийшла оформлятися, сказали що повертається їх вчитель і брати мене на три дні чи тиждень не будуть. Коли він повернеться вони не знають, але брати не будуть. Я витратила свої кошти, звільнилася, не маю навіть того підробітку, що був. І мені кажуть що в цьому ніхто не винен так слалися обставини. Але я підозрюю, що на роботу мене не взяли тому, що я не дала "на лапу". Адже у моєму селі вчителя історії відправили на пенсію, але мені запропонували його посаду, а години розділили вчителі на місці, а мене відправили в інше вчиелем фізкультури. Після того як я поскаржилася у відділ освіти мені сказали, що якщо я буду жалітися кудись на роботу не розраховувати взагалі. Хоча я розумію, що мені на неї і зараз немає чого розраховувати, якщо буду мовчати. Підскажіть, що мені робити?
Опубліковано: Т. Малявіна • 26-09-2022 17:01
Добрий день. Ви звернулися на сайт Департаменту освіти Вінницької міської ради, до підпорядкування департаменту належать заклади дошкільної та загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади, тому Ваше питання не належить до нашої компетенції. Радимо Вам звернутися в Департамент гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації.
Опубліковано: Ярмолюк О. • 19-09-2022 23:45
Доброго вечора. Звертаюсь до Департаменту освіти з проханням надати пояснення, чому адміністрації шкіл залучають до ремонту укриттів у добровільно-примусовому порядку педпрацівників та батьків здобувачів освіти. Як відомо, на ремонт укриттів у закладах освіти виділено чималі кошти з місцевого бюджету, але й ця робота не обходиться без вчителів. Чи це така форма економії коштів? Прошу Департамент розібратися в ситуації та обговорити з адміністраціями закладів освіти недопущення подібних ситуацій
Опубліковано: Т. Малявіна • 26-09-2022 17:06
Добрий день. Для детального з'ясування інформації зверніться, будь ласка, за телефоном 65-10-30, 65-10-32 - відділ загальної середньої освіти. Також повідомляємо, що участь у допомозі та підтримці закладу добровільна справа кожного.
Опубліковано: Мартинюк Валерій Олександрович • 12-09-2022 10:31
Доброго дня. Вкотре звертаюсь до департаменту за публічною відповіддю і жодного разу вона не була дана. Поясніть будь ласка чи правомірно змушувати вчителя вести гурток у школі безкоштовно і ще й примушувати вести журнал цього гуртка? Прошу дати публічну відповідь, оскільки директора шкіл нашого міста переходять всі межі, заглиблюючись все далі в «радянські часи». Це так відбувається зменшення паперового навантаження?

Написати повідомлення

 

Залишилось символів -Вгору