Віртуальна приймальня департаменту

Додати повідомлення

Повідомлення користувачів


Опубліковано: Олена • 25-02-2024 13:18
Доброго дня! Виникло питання до закладу освіти м. Вінниця Школа 18 відбудеться випускний бал але чомусь обирають хто буде виступати не тільки серед учнів закладу а і інших людей які взагалі не навчаються в цьому закладі поясніть будь ласка чому саме так відбувається? Чому не обирати серед випускників?
Опубліковано: Алла • 12-02-2024 23:37
Доброго дня.Прошу роз'яснення.Моя дитина зарахована в садочок #16.При наймні так написано у статусі зарахувань у дит.садок.Але садочок не відвідує взагалі. Починаючи з серпня місяця ,кожного місяця підходжу до завідуючої,запитати коли можна привести дитину.Але чую відповідь,що місць не має,садочок переповнений,не має справок з роботи,що ви працюєте.Хоч справок не запитують у інших садочках,тільки в #16. Але інших діток приймає. Ми багатодітна родина,яка має пільги.
Опубліковано: Василь • 11-02-2024 23:08
Доброго дня. Підкажіть де можна знайти вакансію вчителя географії/екології у місті Вінниця чи у селах неподалік міста. Дкую за відповідь
Опубліковано: Т. Малявіна • 19-02-2024 10:08
Добрий день. Наявність вакантних посад в закладах загальної середньої освіти Вінницької міської ТГ станом на 06.02.2024 року знаходиться за посиланням: https://osvita.vmr.gov.ua/uploads/doc/Vakansii/2024/Lutuj%202024_.pdf. Актуальна інформація розміщується на сайтах закладів освіти.
Опубліковано: Лора • 02-02-2024 17:17
Добрий день. Підкажіть будь ласка де можна знайти наявність вакантних посад вчителя фізики та медицини ? Так як на сайтах шкіл практично відсутня інформація . Дякую.
Опубліковано: Т. Малявіна • 19-02-2024 10:32
Добрий день. Наявність вакантних посад в закладах загальної середньої освіти Вінницької міської ТГ станом на 06.02.2024 року знаходиться за посиланням: https://osvita.vmr.gov.ua/uploads/doc/Vakansii/2024/Lutuj%202024_.pdf. Актуальна інформація розміщується на сайтах закладів освіти.
Опубліковано: Анна • 25-01-2024 12:58
Доброго дня. У нашій школі, у зв'язку з ситуацією в країні, наразі змішана форма навчання, тобто і офлайн в школі і паралельно онлайн. Сьогодні в школі нам повідомили, що до онлайн навчання, можуть бути допущені тільки ті діти, які хворіють. А ті, хто не хворіє, але мають іншій сімейні обставини, допущені до онлайн формату не будуть. Також вимагають принести довідки від лікаря про відсутність в школі, але відповідно до Постанови КМ про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку, вихованців та учнів від 13 вересня 2017 р. № 684,у разі відсутності учнів на навчальних заняттях протягом десяти робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин, відсутність підтверджується відповідною медичною довідкою закладу охорони здоров’я або письмовим поясненням одного з батьків дитини чи інших її законних представників, поданим у довільній формі. Тому, чи є право у освітнього закладу, обмежувати дітей у праві здобувати освіту в онлайн форматі, якщо за сімейними обставинами до 10 днів, у дитини можливості саме відвідувати школу офлайн немає?
Опубліковано: Т. Малявіна • 19-02-2024 11:30
Добрий день. Рішення про організація освітнього процесу в закладі освіти за певною формою навчання приймає і затверджує педагогічна рада конкретного закладу. Довідка від лікаря надається до закладу у разі хвороби дитини, якщо ж дитина була відсутня з інших причин, то потрібно надати до закладу освіти письмове пояснення причин (записку), чому дитина у певний період не відвідувала школу.
Опубліковано: Людмила • 18-01-2024 20:10
Доброго дня. Цікавить питання чи мають діти військових, які на даний час служать в зсу ( але ще не мають УБД, є тільки довідка) на безкоштовне харчування. Чи це на розгляд директора кожної окремої школи.??
Опубліковано: Т. Малявіна • 19-02-2024 10:31
Добрий день. Відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 21.12.2022 № 3287 «Про встановлення вартості харчування учнів в закладах загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності Вінницької міської територіальної громади, та визнання таким, що втратив чинність п.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 15.12.2022 р. № 2754» забезпечення безоплатним гарячим харчуванням за рахунок бюджетних коштів здійснюється для учнів з числа окремих категорій закладів загальної середньої освіти. Згідно з вимогами «Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», затвердженого постановою КМУ від 24 березня 2021 р. №305, забезпечення безоплатним гарячим харчуванням за рахунок бюджетних коштів здійснюється на підставі документів, що підтверджують таке право відповідно до нормативно-правових вимог. Для отримання пільги необхідно звернутися до адміністрації закладу освіти з письмовою заявою на ім’я керівника закладу щодо надання безоплатного харчування та надати копії документів, що підтверджують пільги.
Опубліковано: Дарина • 16-01-2024 10:48
Добрий день! Моя донька навчається за освітньою програмою "Росток математика" в 3 класі. Скажіть, будь ласка, чи планується дана програма з 5-го класу.
Опубліковано: Т. Малявіна • 24-01-2024 09:42
Добрий день. Питання щодо продовження навчання за освітньою програмою "Росток" розглядається в кожному конкретному закладі окремо, в залежності від потреби та за погодженням з батьками. Для отримання детальнішої інформації зверніться за телефоном 65-10-31 відділ загальної середньої освіти.
Опубліковано: Втомлена мама • 18-12-2023 07:59
Ніхто: - часті повітряні тривоги - холод, вітер, дощ, сніг - кінець року, горять дедлайн, часу катастрофічно не вистачає - побутових клопотів повно - фізична і моральна втома - організувати дітям новорічне свято, враховуючи все вище перераховане Директорка ліцею N2: - а давайте проведемо шкільний ярмарок в передостанній день навчання Це не смішно. Плакати хочеться! Ви дійсно вважаєте проведення ярмарку зараз доречним?
Опубліковано: Оксана • 14-12-2023 21:45
Доброго вечора! Яким чином ми можемо звернути вашу увагу на 36 ліцей. Можливо нам масово забрати дітей і перевести в інші школи і ви його закриєте? Чи можливо нарешті ви переглянете іншу особу на місце директора школи. Скільки ще має піти дітей та вчителів зі школи, щоб нарешті зрозуміти, що "риба гниє з голови". Діти приходять додому, розповідають, що директор обзиває, принижує, вчителі масово звільняються щороку. Скільки ще має прийти скарг, доказів, щоб ви нарешті щось почали змінювати!!! Вся Вінниця знає що в цій школі робиться, кого не спитай. А ви вже стільки років підряд закриваєте очі!!! З підвалу під час тривоги не можливо дитину забрати. Крики на всіх. Вчителі ходять перелякані, бояться що-небудь сказати. Це так має себе поводити директор школи! Це такий приклад для наших дітей?!
Опубліковано: Т. Малявіна • 04-01-2024 16:31
Добрий день. З пояснення директора комунального закладу «Вінницький ліцей № 36» Нечипорук Елли Василівни від 20.12.2023 з’ясовано, що 14.12.2023 під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» батьки забирали учнів з укриття закладу відповідно до наданих письмових заяв. При цьому деякі мами виявили бажання забирати дітей групами, без заяв батьків, тому отримали відмову адміністрації закладу. В умовах воєнного стану є тенденція виїзду окремих учнів та педагогів даного закладу та інших освітніх закладів міста і країни за кордон. Однак учнівський та педагогічний колектив ліцею в цілому є стабільними. При проєктній потужності комунального закладу «Вінницький ліцей № 36» 420 учнів в даному освітньому закладі станом на 20.12.2023 навчаються 547 школярів. Кількість класів у порівнянні з минулими навчальними роками не зменшилась.
Опубліковано: Леся • 09-12-2023 22:40
Від душі вітаємо керівництво та колектив молодших класів Вінницького ліцею #13 з прийдешніми новорічними святами! Ви даруєте нашим дітям знання і допомагаєте йти по життю! Бажаємо вам насолоджуватися своєю роботою, міцного здоровʼя та мирного неба! Особливо, хочемо привітати та подякувати нашому класному керівникові Юрчик Аллі Вікторівні, яка завдяки своєму чуйному та доброму серцю, турботі та терпінню, робить наших діток щасливими, розумними та вихованими! Вони завжди з радістю та із задоволенням ходять до школи. Третій рік ми спостерігаємо, як дітки із захопленням вивчають матеріал, пізнають нове. Навіть зараз, у страшні для нас часи, будучи періодично на дистанційному навчанні, вона робить все можливе і неможливе задля того, щоб наші діти отримували максимум знань. Алло Вікторівно, Ви даруєте нашим дітям знання, не шкодуєте сил і часу. Хочемо сказати Вам спасибі і на Новий рік подарувати краплинку теплих почуттів до Вас. З великою повагою і захопленням бажаємо Вам новорічної радості і щастя, великих успіхів, чудових ідей і гарного настрою, чарівних миттєвостей життя і міцного здоров’я! З повагою батьки учнів 3-В класу.

Написати повідомлення

 

Залишилось символів -Вгору