Віртуальна приймальня департаменту

Додати повідомлення

Повідомлення користувачів


Опубліковано: Антоніна • 11-09-2024 13:09
Вітаю! Чи може дитина 16 років, у якої не громадянство України, а посвідка на постійне проживання, отримати свідоцтво про базову середню освіту (після 9-ти класів), і в майбутньому після 11 класів про повну середню освіту.
Опубліковано: Мар'яна • 09-09-2024 21:57
Моя дитина не перший рік навчається у Вінницькому ліцею №29 і за час повномасштабного вторгнення наш клас зібрав чимало коштів на допомогу ЗСУ за які особисто я не раз купувала та привозила потрібні речі в школу для відправки на фронт. Потім їх неодноразово бачила у фото та відеозвітах в руках наших захисників. Це я все до того, що я не гадаю, а саме ЗНАЮ, що допомога хлопцям доходить, що волонтерський центр "Ти не один" працює ефективно і що важливою людиною в роботі центру є директор ліцею Бартюк М.П. І тут Галина, яка можливо зневажає загиблих негідно поводячись під час хвилини мовчання, яка можливо зневажає один з головних державних символів негідно поводячись під час звучання Гімну України своїм дописом від 06-09-2024 16:01 відверто намагається знизити ефективність волонтерського центру шляхом перенаправлення збираємих коштів на інші напрямки (які безумовно теж є важливими) і шляхом нанесення репутаційної шкоди пану директору. Якщо якийсь департамент і має реагувати на такі повідомлення, то точно не освіти.
Опубліковано: Анна • 09-09-2024 19:09
З цікавістю прочитала відгук пані Галини стосовно поведінки директора Вінницького ліцею 29 Я так зрозуміла,що ця пані була в числі тих батьків,що ганебно вели себе під час гімна України, частина батьків почала зневажливо уходити і розмовляти між собою, в той часи коли діти знають як себе поводити під час такої урочистої події…їх батьки це щось… Вважаю,що директор школи зробив все абсолютно правильно!! Жодного приниження, зневаги,або образи в адресу батьків і дітей не було! Те що не сподобалась критика,то можливо треба якось передивитись свою поведінку в такі важливі миті як хвилина мовчання і гімн України А згребсти все в одну купу, допомогу армїї нашої школи..і своє невдоволення ПРАВИЛЬНИМИ діями директора школи..ну то таке собі… Ще раз дякую особисто директору школи і всьому педагогічному складу за патріотичне виховання наших дітей! Яке найважливіше на даний час
Опубліковано: Галина • 06-09-2024 16:01
Звертаються до Вас обурені батьки ліцею №29 з приводу неприпустимої поведінки директора закладу. Свято першого дзвоника завжди хвилююче для всіх учнів, але особливе для батьків першокласників та випускників. Всією родиною прийшли на свято з піднесеним настроєм і загубили його після грубого, нетактовного звернення директора до батьків та громади. Що ми тільки про себе не почули? І не тільки ми, чула вся Київська, бо пан директор приклав всю силу свого голосу та потужність техніки щоби повчати нас. Але є ситуації, які з’ясовуються не на загал, а тільки після уточнення подій. Посада директора не дає право на таку поведінку. Це вже не перший випадок нетолерантної поведінки директора під час спілкування з учнями та батьками. Батьки з обуренням обговорюють цю подію вже декілька днів. І тепер думаємо, чи правильно ми зробили, віддавши дітей до цього закладу. Це була відкрита антиреклама школи та її керівника. Хочемо нагадати, що ми всі є членами шкільної родини, завдяки якій здійснюється більшість заходів у ліцеї, в тому числі і волонтерська робота, про яку директор Бартюк М.П. постійно нагадує нам. Читаємо на сторінці закладу Фейсбук: «колектив ліцею долучився до благодійної акції «Не купуй квітку – донать на ЗСУ!» і зібрав 19 555 гр. Ці кошти будуть спрямовані на допомогу українським бійцям». Вже 05.09.2024 читаємо: «в КЗ «ВЛ №29» відбувся захід для ліцеїстів 7-х класів до Дня Благодійництва «Люди доброї волі» (провів керівник волонтерського центру П. Мигун). Семикласники обговорили важливість волонтерства і зібрали 3 500 гр.». Знову збір коштів!!! А чому немає допису, що в День Благодійництва колектив КЗ «ВЛ № 29» допоміг дітям-сиротам, інвалідам, переселенцям, тим, чиї батьки загинули у війні росії з Україною. Адже ми, як говорить Бартюк М.П. є єдиною родиною і повинні допомагати один одному. Нам здається, що на початку навчального року саме такі родини потребують уваги та підтримки. А таких дітей в школі чимало.
Опубліковано: Оля • 06-09-2024 14:03
Я мама вихованки одного з дошкільних закладів міста Вінниці. Звертаюсь з проханням відмінити конкурс"перші кроки", бо він є не коректним в нинішніх умовах! Далі повідомлення яке ми отримали : На виконання Програми розвитку освіти Вінницької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, відповідно до плану роботи Департаменту освіти та комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» на 2024 рік, заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року, з метою сприяння спортивній і фізичній підготовці, зміцнення здоров’я, виховання морально-вольових якостей, забезпечення активної участі сім`ї та родини в розвитку фізично і морально здорової, патріотично налаштованої зростаючої особистості та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні: 1. Організувати та провести серед вихованців закладів дошкільної освіти спортивні перегони «Перші кроки», що проходять під гаслом «Ми-найкращі! Ми -єдині! Ми-всі діти України!» у режимах онлайн та офлайн з 26.08.2024 по 30.09.2024 у ІІ тури. .2. Провести І тур перегонів «Перші кроки» в межах закладів дошкільної освіти у період з 26.08.2024 по 20.09.2024 (включно). Довести інформацію щодо проведення перегонів «Перші кроки» до відома працівників та членів родин вихованців закладів дошкільної освіти, розмістивши її на Web-сайтах закладів та у Facebook. Забезпечити розміщення перебігу перегонів на Web-сайтах закладів чи у Facebook під хештегом: #ми_ діти_ України! Підвести підсумки І туру перегонів, визначити переможців та нагородити дипломами (до 20.09.2024 ). Переможців нагородити дипломами. В УКРАЇНІ ВІЙНА!!! БІЛЬШІСТЬ ТАТ НА ВІЙНІ, АБО ЗАГИНУЛИ ,АБО БЕЗВІСТИ ЗНИКЛИ ,А ТІ ЩО ВДОМА МОРАЛЬНО НЕ ЗМОЖУТЬ ЙТИ РОБИТИ ШОУ ,БО ТРЕБА В ФЕЙСБУК ВИКЛАСТИ ... ЦЕЙ КОНКУРС РАНИТЬ ПОЧУТТЯ РОДИН ДЕ БАТЬКО НЕ ПОРУЧ... СПОДІВАЮСЬ НА ВАШЕ РОЗУМІННЯ!
Опубліковано: Т. Малявіна • 10-09-2024 09:22
Добрий день. Конкурс «Перші кроки» проводиться у вигляді спортивних змагань та ігор. Проведення конкурсу насамперед – це можливість дошкільнятам проявити патріотизм, свої здібності, силу, підвищити впевненість, зміцнити здоров’я. Дані завдання зазначено у Базовому компоненті дошкільної освіти (Державний стандарт дошкільної освіти), який є обов’язковим до виконання та освітній програмі від 2 до 7 років «Дитина» (р. «Здоров’я та фізичний розвиток»), яку використовують у своїй роботі дитячі садки. Для уточнення інформації Ви можете зателефонувати за номерами телефонів: 65 10 40, 65 10 41, 65 10 42 (відділ дошкільної освіти та обліку дітей).
Опубліковано: Соломія • 05-09-2024 12:12
Добрий день! Ми всі з повагою ставимось до законів нашої Держави. Проте коли закони суперечать усяким нормальним уявленням про гідність дитини, Департамент має вживати міри і перевіряти трохи школи щодо поділу класу на групи. Праця 5 ті класи дівчата і хлопці разом будуть вишивати. Супер. Як пояснити хлопчику, який готується відбудовувати країну про необхідність навчитися вишивати і плести бісером? "Відповідно до Закону, поділ класу на групи є можливим, але не обовʼязковим. Фінансування відбувається за формулою розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, затвердженою постановою Кабміну України від 27.12.2017 року № 1088 (зі змінами). Цією формулою кошти для поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у повному обсязі не передбачені. Тобто, фінансування поділу класів на групи здійснюється за залишковим принципом". Можливо, доречно залишковий принцип коштів спрямувати на освіту дітей, а не на премії директорів? Дуже сподіваємось, що Департамент перевірить розподіл класів на групи.
Опубліковано: Ірина • 30-08-2024 15:01
Доброго дня, маю таке запитання: у яку школу я можу зарахувати ( перевести) дітей на сімейну форму навчання у м. Вінниця у зв'язку з тимчасовим проживанням за кордоном, діти 3й клас та 8й клас? Діти на даний час у школі #17. Буду вдячна за відповідь.
Опубліковано: Т. Малявіна • 10-09-2024 09:58
Доброго ранку. Відповідно до Положення про індивідуальну форму здобуття повної загальної середньої освіти затвердженого наказом МОН від 12.01.2016 № 8, заклад загальної середньої освіти за територією обслуговування не може відмовити в зарахуванні особи на сімейну (домашню) форму здобуття освіти (територія обслуговування визначається відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 (зі змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016). Для з'ясування ситуації можна звернутися за телефоном 65-10-30, 65-10-31.
Опубліковано: Олег • 22-08-2024 09:51
Добрий день. На школу прийшов лист від 20.08.2024 року за №15/00/005 щодо узагальнення інформації про організацію індивідуального навчання. У першомку абзаці наголошено, що учні, які перебувають на індивідуальному навчанні(....сімейна форма...)в заклад зараховані, у відповідному класі прикріплені, але на поділ класу при вивченні окремих предметів не впливають(в кількість учнів класу для поділу на підгрупи НЕ ВРАХОВУЮТЬСЯ!) В мене в класі 31 учень. З них 5 дітей на сімейній формі навчання. Така ситуація в більшості моїх колег, я думаю, що й по іншим навчальним закладам теж. Поділу немає. Скажіть будь ласка, на якій підставі прийнято таке рішення? Якщо на 19 серпня 2024 року нас запевняли, що поділ буде, адже ці діти числяться в даному класі і ми, учителі-предметники, даємо консультації і приймаємо двічі на рік контрольні роботи і у журналі їх знання оцінюємо, тобто виконуємо роботу. Якщо, все ж таки, поділу немає, а діти на сімейній формі навчання є, і вчителі виконують роботу, згідно Колективного договору має здійснюватися погодинна оплата праці. Ми з вами спілкувалися на цю тему в минулому році. Прошу вас роз'яснити це питання. Учителі мають отримувати заробітню плату за виконану роботу.
Опубліковано: Т. Малявіна • 27-08-2024 16:03
Добрий день.Поділ класів на групи при вивченні окремих предметів здійснюють відповідно до додатку 2 Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом МОН від 20.02.2002 №128. Зокрема, учнів можна поділити на окремі групи за умови наявності в класі понад 27 учнів. Тобто для поділу передбачено навчання в класі з відповідною перевіркою усних та письмових завдань під час усього освітнього процесу навчального року, а не двічі на рік, як відбувається при сімейній формі навчання. Законодавство передбачає поділ класу на групи при вивченні певних предметів: “З метою забезпечення належної якості вивчення окремих навчальних предметів…клас…комунального закладу освіти може ділитися не більш як на три групи з кількістю учнів не менше восьми осіб“(п 6 ст 12 Закону України “Про повну загальну середню освіту“). Відповідно до Закону, поділ класу на групи є можливим, але не обовʼязковим. Фінансування відбувається за формулою розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, затвердженою постановою Кабміну України від 27.12.2017 року № 1088 (зі змінами). Цією формулою кошти для поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у повному обсязі не передбачені. Тобто, фінансування поділу класів на групи здійснюється за залишковим принципом. МОН України у листах від 03.11.2020 р. №1/11-7816 від 09.12.2020 р. №4/4066-20 вказало, що оскільки учень (учениця), який здобуває освіту за сімейною формою,***є учнем відповідного класу закладу освіти, до якого його зараховано, то він (вона) може проходити підсумкове оцінювання та атестацію з усіма учнями свого класу. У цьому випадку додаткова оплата педагогічним працівникам за проведення підсумкового оцінювання учнем, який здобуває освіту за сімейною формою, не здійснюється.
Опубліковано: Інна • 21-08-2024 20:13
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, навіщо створювати "віртуальну приймальну" та ІГНОРУВАТИ ЗВЕРНЕННЯ, що надходять на неї? 22.07.24 було поставлено питання стосовно кількості дітей у класі - на яке відповідь так і не надали. В першій половині серпня знову написала повторне зверненя щодо цього питання - ви його взагалі видалили! Тож навіщо "віртуальна приймальна" якщо всерівно потрібно йти в Департамент? Повторюсь: Згідно частини 2 статті 12 Закону України "Про повну загальну середню освіту": в одному класі початкової державної школи не може навчатися менше 5 та більше 24 учнів. Чи діятиме ця норма у школах Вінниці у цьому навчальному році? Питання постало, оскільки до нашої вчительки у перший клас подали документи більше ніж на 24 дитини, і зараз керівництво школи нам каже про те, що вони будутьна свій розсуд вирішувати кого перевести у інший клас (так як є класи, у яких менше 20 дітей).
Опубліковано: Т. Малявіна • 22-08-2024 17:25
Добрий день. Згідно з вимогами пункту 2 статті 8 Закону України «Про повну загальну середню освіту» кожна дитина має право на здобуття початкової та базової середньої освіти у найбільш доступному та наближеному до місця її проживання закладі освіти, тобто у закладі освіти, на території обслуговування якого проживає. Тому, відповідно до чинного законодавства можна обирати заклад освіти, а вчителів у закладі визначає директор. Статтею 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту», регламентовано, що призначення на посаду, переведення на іншу посаду та звільнення з посади працівників закладу освіти, визначення їхніх посадових обов’язків, заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності, а також вирішення інших питань, пов’язаних з трудовими відносинами, належить безпосередньо до повноважень керівника закладу освіти. Отже, мережа та розподіл класів (в тому числі і 1-х класів), визначення класних керівників формується і затверджується безпосередньо перед початком навчального року відповідно до законодавчих вимог.
Опубліковано: Ксенія • 14-08-2024 14:14
Підкажіть, чи переведуть мого сина на державну форму навчання в ВНЗ, якщо чоловік отримав посвідчення УБД ще 2023 і як це відбувається. Бо в деканаті нам сказали, що переведуть тільки тоді, коли звільниться місце на бюджеті. Чи це дійсно так? Чи відшкодують кошти, які ми заплатили?
Опубліковано: Т. Малявіна • 14-08-2024 17:37
Добрий день. Ви звернулися на віртуальну приймальню департаменту освіти міської ради. У підпорядкуванні департаменту школи та садочки, тому дане питання не належить до компетенції департаменту освіти Вінницької міської ради. Вищі навчальні заклади відносяться до обласного підпорядкування. Вам потрібно звернутися до Департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації.
Опубліковано: Тетяна • 11-08-2024 23:23
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи буде з нового навчального року можливість навчатися on-line, для учнів початкової школи у м. Вінниця.
Опубліковано: Т. Малявіна • 15-08-2024 17:28
Добрий день. Дистанційні класи початкової школи створено на базі комунального закладу "Вінницька початкова школа № 5".
Опубліковано: Ірина • 23-07-2024 11:09
Підкажіть, будь ласка, до якої школи можна подати документи,для навчання 10-11клас,дитині,що переїхала до Вінниці і не має місцевої прописки?
Опубліковано: Інна • 22-07-2024 20:06
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, стосовно кількості дітей у першому класі. Згідно частини 2 статті 12 Закону України "Про повну загальну середню освіту": в одному класі початкової державної школи не може навчатися менше 5 та більше 24 учнів. Чи діятиме ця норма у школах Вінниці у цьому навчальному році? Питання постало, оскільки до нашої вчительки у перший клас подали документи більше ніж на 24 дитини, і зараз керівництво школи нам каже про те, що вони будутьна свій розсуд вирішувати кого перевести у інший клас (так як є класи, у яких менше 20 дітей).

Написати повідомлення

 

Залишилось символів -



Вгору