Віртуальна приймальня департаменту

Додати повідомлення

Повідомлення користувачів


Опубліковано: Василь • 22-09-2023 09:19
Добрий день! Я батько учнів 4 ліцею м. Вінниці. Хочу звернутися до вас із проханням, щоб адміністрація закладу «Вінницький ліцей №4» керувалася у своїй роботі, висвітлюючи на сайті інформацію про учителів, Статтею 42 Закону України “Про освіту” (академічна доброчесність). Адже, читаючи інформацію про педагогів, які працюють із моїми дітьми, побачив, що багато інформації є сфабриковано. Ми, батьки, повинні знати, хто працює з нашими дітьми. Одні учителі є, інших немає взагалі. Деякі учителі замінюють представників адміністрації, ходять замість них на уроки систематично, а хто ж тоді несе відповідальність за надані знання. Можливо, адміністрація хоче підняти престижність закладу, але не потрібно забувати про академічну доброчесність та висвітлювати все правдиво. Сподіваюся на вашу реакцію. Дякую!
Опубліковано: Ольга • 20-09-2023 13:42
Доброго дня. Підкажіть, чим відрізняється пільгове харчування від не пільгового у школі. У 2022-2023 різниці не було і всім дітям давали однакову їжу
Опубліковано: Олександр • 14-09-2023 12:48
Доброго дня, зацікавлений відкрити секцію у 26 школі, дирекція не проти, але виникло якесь непорозуміння, зателефонувавши у департамент комунального майна мені повідомили, що договір потрібно заключати із самою школою через прозоро, а у школі чітко пояснили лише через департамент комунального майна, як діяти в такій ситуації?
Опубліковано: Любов • 11-09-2023 13:28
Доброго дня, поясніть будь ласка, є посвідчення УБД,але в 20 школі повідомили що пільг на безкоштовне харчування дітям по такому посвідченні немає,лише АТО,це як так?По інших школах є,а в цій немає.
Опубліковано: Т. Малявіна • 21-09-2023 11:40
Добрий день. Для організації безкоштовного одноразового харчування в закладі загальної середньої освіти дитини, в якої один із батьків є учасником бойових дій або інвалідом війни і захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брав безпосередню участь в антитерористичній операції, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією РФ проти України, потрібно надати посвідчення учасника бойових дій та/чи інші документи, що підтверджують відповідний статус. За детальною інформацією щодо документів рекомендуємо звернутись до адміністрації Вінницького ліцею №20 особисто або за номером телефону 68-87-93.
Опубліковано: Лариса • 09-09-2023 11:53
Добрий день. Роз'ясніть, будь ласка, як має працювати педагог-організатор Опорного закладу (в якому 21 клас, плюс по 8 класів у двох філіях, сумарно 37 класів),якщо за Типовим штатним розписрм на таку кількість класів тільки 1 посада ОРГАНІЗАТОРА?. Чи може керівництво без згоди ОРГАНІЗАТОРА Опорного закладу забрати у нього 0,25 ставки і передати іншій особі, яка буде працювати організатором в одній із філій? Якщо так, то чи зменшуються посадові обов'язки і чи скорочується робочий час ПЕДАГОГА-ОРГАНІЗАТОРА, який працює в Опорному закладі? Чи має бути про це наказ по школі? І в який термін про зміну істотних умов праці має бути повідомлено організатору, у якого зменшили ставку? Якщо можна, вкажіть, будь ласка, документи керування цим процесом. Дякую за відповідь заздалегідь.
Опубліковано: Т. Малявіна • 12-09-2023 13:34
Добрий день. Ви звернулися на Віртуальну приймальню департаменту освіти Вінницької міської ради. У підпорядкуванні департаменту відсутні опорні заклади освіти. Можливо Вам потрібно звернутися до Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації https://www.vin.gov.ua/departament-humanitarnoi-polityky-oblderzhadministratsii
Опубліковано: Ірина • 08-09-2023 09:05
Добрий день,Цікавить інформація стосовно очного навчання у ліцеї №11,Чому інші школи змогли організувати навчальний процес в приміщенні школи, а ліцей №11 НІ. Коли можна розраховувати на навчання в школі ,чи потрібно шукати іншу школу?
Опубліковано: Т. Малявіна • 12-09-2023 14:41
Добрий день. Для отримання інформації зверніться за телефоном 65-10-33 відділ загальної середньої освіти.
Опубліковано: Тетяна • 08-09-2023 00:48
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка чи має право дитина на безкоштовне харчування в школі якщо УБД немає поки що, але є довідка в якій запис, що є підставою для надання особі статусу учасника бойових дій.
Опубліковано: Т. Малявіна • 12-09-2023 13:57
Добрий день. Заклади освіти Вінницької міської територіальної громади харчуватимуть дітей безкоштовно за наявності довідки до отримання посвідчення УБД.
Опубліковано: Інна • 07-09-2023 19:43
Прошу Вас надати роз'яснення щодо того, чи правомірно ліцей відмовляє в безкоштовному харчуванні дітям участників бойових дій, які надали як підтвердження довідку. А адміністрація наполягає, що тільки при наявності посвідчення (копії) можливо безкоштовне харчування.
Опубліковано: Т. Малявіна • 12-09-2023 14:03
Добрий день. Заклади освіти Вінницької міської територіальної громади харчуватимуть дітей участників бойових дій безкоштовно за наявності довідки, якщо посвідчення ще не отримано.
Опубліковано: Іван • 06-09-2023 12:55
Доброго дня. Повідомляю Вас стосовно мого звернення від 09.09.2023р.. Моє питання стосовно безкоштовного харчування для дітей військовослужбовців вирішено. Претензій до адміністрації садочка номер 61 не маю. Дякую за те, що відреагували на моє звернення.
Опубліковано: Іван • 04-09-2023 13:03
Доброго дня. Я військовослужбовець, моя дитина пішла вперше у садочок номер 61. Сьогодні моїй дружині повідомили, що пільги на безкоштовне харчування для дитини військовослужбовця вже не має. Жодних підтверджень їхніх слів не надали. З моєї сторони була надана в садочок довідка з місця моєї служби. Прошу Вас підтвердити або спростувати їхні слова, так як я в інтернеті не знайшов змін до закону, де відмінили безкоштовне харчування. Дякую

Написати повідомлення

 

Залишилось символів -Вгору