Віртуальна приймальня департаменту

Додати повідомлення

Повідомлення користувачів


Опубліковано: Наталя • 22-02-2021 22:26
Доброго дня. Просимо звернути увагу і прийняти рішення щодо ситуації у школі №26 м.Вінниці. Молодша школа навчається в звичайному режимі. Це при тому, що три класи молодшої школи на обсервації, вчителі і технічний персонал хворіє. Все те, ніби, нічого (з 24 класів молодшої школи на обсервації 3), але ж ніхто не зважає, що на обсерації класи саме другої зміни і всі з другого поверху. Тобто, в крилі молодшої школи на другому поверсі навчається 12 класів - 6 класів перша зміна, 6 класів друга зміна. На обсервацію в зв’язку з COVID відправили 3 класи, які знаходяться в одному коридорі, і діти яких, відвідували школу одночасно. Логічно було б відправити на дистанційне навчання ще три класи (з одного коридора), які пересікалися з хворими людьми, адже їдальня, туалети і спортивний зал спільні. Батьки хотіли звернутися до заступника директора, але нам відповіли, що і він на лікарняному (до речі, кабінет заступника знаходиться поряд в класом, в якому виявили хворих, і заступник читає риторику у молодших класах). Навіщо наражати на небезпеку здорових дітей і вчителів, якщо практика показала гарні результати дистанційного навчання!
Опубліковано: Катерина • 22-02-2021 09:53
Доброго дня, звертаюся до Вас з таким питанням чи має право будь-хто з батьків (не всі одразу, хтось один) зайти до класу (в масці і попередньо пройшовши скрін температури) до першачків? По законодавству України ТАК... Питання таке чому технічки які сидять на першому поверсі (які довно вже пенсіонерки) як "вівчарки" кидаються на батьків? Доречі при цьому батьки не просто так хочуть зайти до класу, а занести речі які допоможуть в навчанні дітей... при цьому кричать що нехай виходить вчителька... А на кого залишаються більніж 30 дітей??? Хто буде відповідати якщо раптом щость трапиться з дітьми-це першачки... Забрати дитину з дня продовженої групи теж виявляється великою проблемою... Ці ж само бубулі не пропускають за дитиною (бувають моменти коли дитина не чує телефонного дзвінка або ж взагалі телефон розрядився), сама вона не йде звати бо вона на посту, іншу якусь дитину яка йде повз попросити щоб пішла повідомила дитині що за нею прийшли не можна, постає питання це школа чи Концтабір??? Що за відношення до дітей та батьків???? В якому віці ми живемо???
Опубліковано: Т. Малявіна • 26-02-2021 14:15
Доброго дня.Для детального з'ясування ситуації зверніться за телефоном 65-10-31 - відділ загальної середньої освіти.
Опубліковано: Юлія • 17-02-2021 21:20
Шановна, Малявіна Тетяна Вікторівна. Дякую за відповід. Запит від 16-02-2021 21:08, але мене цікавить не відписка, а чи будуть вжиті відповідні розтлумачення (не хочу писати діі чи рішення) до директорки гімназіі №1. Чи самодурство буде продовжуватися? Чи ви покриваєте некомпетентість і відсутність професійних якостей в директорки гімназіі №1?
Опубліковано: Т. Малявіна • 18-02-2021 08:22
Доброго дня, Юліє. Для детальнішого з'ясування ситуації та вирішення зазначених питань зверніться за телефоном 65-10-32 відділ загальної середньої освіти.
Опубліковано: Тетяна • 17-02-2021 14:10
Доброго дня! У нашому класі навчається учень який заважає своєю поведінкою навчатися іншим дітям. Він дозволяє собі ображати, бити, згущатися, принижувати гідність однокласників. В поведінці цієї дитини спостерігається жорстокість, агресія... Діти бояться іти в школу, постійно жаліються, мають синці в наслідок побоїв. Батьки цієї дитини ніяк не реагують на наші скарги. Підкажіть як нам діяти, аби захистити наших дітей?
Опубліковано: Т. Малявіна • 17-02-2021 16:25
Доброго дня. Для вирішення ситуації та налагодження комфортної атмосфери в класному колективі рекомендуємо звернутися до керівника закладу загальної середньої освіти. Якщо ситуацію не буде вирішено зверніться за телефоном 65-10-12.
Опубліковано: Сергій • 17-02-2021 11:27
Доброго дня. Моя дитина навчається в 6 класі школи 34,дітей відправили з завтрішнього дня на самоізоляцію,а неділю перед цим відправили ще два 6 класи.Тому напрошується питання,чому школу не переводять на онлайн навчання в звязку з ростом кількості хворих на короновірус серед дітей,вчителів та тех.персоналу
Опубліковано: Т. Малявіна • 17-02-2021 11:40
Доброго дня. Для учнів, які перебувають на самоізоляції буде забезпечено організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання. Для отримання додаткової інформації звертайтесь за телефоном 65-10-30 - відділ загальної середньої освіти.
Опубліковано: Юлія • 16-02-2021 21:08
Доброго дня! Прошу пояснити чим керується директорка гімназіі №1, яка 16.02.2021 вимагає від учнів приходити "білий верх, чорний низ", посилаючись на статут гімназіі. В статуті зазначено, що учні старшиих класів мають дотримуватися ділового стилю, і не про які кольори там не ідеться. Чи є в директорки здоровий глузд вимагати таке, коли на дворі -10 градусів морозу, а прогноз передбачає на цей тиждень до -20, багато дітей і так хворіє + Сovid19? Заняття в школі починаються о 8:00 ранку, діти виходять з дому о 7:20, а це додати ще 2-3 градуси морозу. Що хоче досягнути директорка такими діями, щоб всі діти похворіли і школа знову перешла на дистанційне навчання? Як білі блузки учнів покращать навчальний процесс, який значно погіршився під керівництвом цієї директорки за останній час. Під час дистанційного навчання деякі вчителі взагалі не проводили роз*яснення, а тільки давали завдання на домашне виконання.(і це з точних предметів!!!) Шкільний інтернет постіно преривався, а в деяких класах був відсутній зовсім. Може краще би зайнялася цими питаннями? Прошу спрямувати енергію цієї директорки на своі безпосередні функціі - покращення навчального процессу. Поверніть іі з "совдепіі" і поясніть завдання сучасної української школи у 21столітті і її власну відповідальність.
Опубліковано: Т. Малявіна • 17-02-2021 11:44
Доброго дня. Відповідно до внутрішнього розпорядку у закладі учні мають дотримувваттися ділового стилю одягу.
Опубліковано: Т. Малявіна • 16-02-2021 15:04
Тема: заява про вчинене насильство стосовно неповнолітньої особи Повідомлення: 10.02.2021 р. під час перерви в Комунальному закладі "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №23 Вінницької міської ради" моєму неповнолітньому синові Горбоносу Давиду Олеговичу (16.10.2008 р.н.) учневі 6-Б класу було завдано тілесні ушкодження його однокласником Трояном Іллєю у вигляді численних забоїв обличчя. Моя дитина, Горбонос Давид, в дитинстві передіс численні хірургічні та пластичні операції, в т.ч. і на обличчі. Таке побиття, вчинене його однокласником, може призвести і до незворотніх процесів... Окрім того, таке насильство є безпосереднім проявом булінгу та залякування сильнішою особою - слабшої... Прошу невідкладно створити комісію з розгляду випадків насильства, булінгу (цькування) та у 7-денний період з моменту отримання даної заяви провести розслідування, з’ясовати всі обставини та за результатами розслідування приймає відповідне рішення та рекомендації. З підсумками роботи комісії прошу ознайомити особисто. Доброго дня. Викладена Вами інформація направлена адміністрації комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №23 Вінницької міської ради» для невідкладного реагування. За детальною інформацією можете звернутись за номером телефону 65-10-50 - відділ виховання та позашкільної роботи.
Опубліковано: Тетяна • 13-02-2021 09:12
Прохання перевірити, за що вчителі ЗОШ N13, отримують заробітну плату. Навчання в школі побудоване тільки на тому, щоб написати параграфи та контрольні завдання для учнів. Відеоматеріали з поясненням, як а інших школах не додаються. Директор школи, та викладач алгебри та геометрії Лученко Світлана Володимирівна уроки на дистанційному навчанні не проводить, не надає дітям пояснень матеріалу, просто перед контрольними на листочку розсилає кілька прикладів задач, написаних від руки. Вчитель фізики Кирилко Нелла Олегівна, поводиться агресивно, по відношенню до дітей. Непрофесійно викладає свій предмет, принижує дітей ставлячи 1,2,3, в той час як сама не знає, що літера, якою позначається коефіцієнт корисної дії, позначається і називається грецькою літерою "ета" вчитель просто називає "ось така загогулинка". Вчитель інформатики взагалі за минулий семестр не провів ні одного уроку на дистанційному навчанні. На моє питання до класного керівника, надати призвіще вчителя інформатики, відповіді не отримала. В ЗОШ N13, міста Вінниці, просто калічать наших дітей морально, так як знання не надають належним чином, а тільки вимагають. Хочу зауважити, що раніше навчались в школі N4, та N32, та в школах закордоном, взагалі ніяких зауважень до адміністрації та педагогів не має і не було. Але такого похабного підходу до процесу освіти, як в школі N13 не зустрічали раніше .
Опубліковано: Т. Малявіна • 19-02-2021 14:29
Доброго дня. Повідомляємо, що працівниками Департаменту освіти міської ради проведено бесіду з адміністрацією комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Вінницької міської ради», в ході якої з’ясовано обставини, викладені Вами. За підсумками розгляду керівництву закладу освіти наголошено на дотриманні чинного законодавства.
Опубліковано: Надія • 11-02-2021 14:11
Добрий день ! В одній із ЗОШ Вінниці діти навчаються англійської мови по окремому підручнику . Який батьки погодилися купувати самі . Питання таке : чи можна купувати підручник , який є роздрукованим , тобто не є оригіналом ? Чи перешкоджає це закону ? Ціна підручника 520 грн , в інтернеті роздрукований коштує до 200 грн . Вчителька проти , так як каже , що це є забороною Міністерства Освіти . Дякую за відповідь .
Опубліковано: Т. Малявіна • 12-02-2021 08:27
Доброго дня. Для детальнішого з'ясування ситуація зателефонуйте, будь ласка, 65-10-30 відділ загальної середньої освіти.
Опубліковано: віктор • 07-02-2021 10:10
Для чого дітей пускати в школу з восьмого числа по 200 чоловік вдень хворіє
Опубліковано: Т. Малявіна • 16-02-2021 15:13
Доброго дня. Для отримання інформації зверніться за телефоном 65-10-33 відділ загальної середньої освіти.
Опубліковано: Анна • 05-02-2021 13:26
Добридень. у школі № 34 у старших класах навчається по 40 дітей. директор розпорядився з понеділка повними класами виходити на навчання. чи допустимо це під час епідемії коронавірусу?
Опубліковано: Т. Малявіна • 16-02-2021 15:08
Доброго дня. Для отримання інформації зверніться за телефоном 65-10-30 відділ загальної середньої освіти.

Написати повідомлення

 

Залишилось символів -Вгору