Віртуальна приймальня департаменту

Додати повідомлення

Повідомлення користувачів


Опубліковано: Вікторія • 14-10-2024 07:48
Доброго ранку. Скажіть, будь ласка, чи є у Вінниці державні онлайн школи? Дитина дуже боїться без мене бути, коли тривоги.Якщо є, чи можливо перевестись не з 1 вересня і як подати документи? Дякую. Тихого дня.
Опубліковано: Тетяна • 10-10-2024 11:59
Доброго дня! Прошу роз'яснити, як діти з молодшої школи, які навчаються за програмою "Інтелект України", будуть переходити у старшу школу??? Чи будуть вони йти по такій самій програмі? Чи є вже підготовлені спеціалісти? І якщо такі спеціалісти є, а також є вже розроблений алгоритм переходу, чому керівництво школи не доводить цю інформацію до класних керівників та батьків? Цікавить перехід з ЗОШ №5 м.Вінниця до ЗОШ №31 м.Вінниця. Зазделегідь вдячна за Вашу відповідь!
Опубліковано: Павло • 09-10-2024 16:52
Доброго дня! Згідно інформації Вінницької ОВА учні початкових класів харчуватимуться безкоштовно починаючи з жовтня. Громади Вінниччини отримають майже 111 млн державної субвенції на організацію харчування для учнів 1-4 класів. Станом на 09.10.2024 року в навчальних закладах міста жодної інформації немає. Роз'ясніть, будь-ласка, коли буде безкоштовне харчування.
Опубліковано: Анастасія • 03-10-2024 09:50
Доброго дня! Хочу внести скаргу про порушення та розголошення персональних даних та конфіденційності медичної історії громадянинки. Директор Білошкурська Людмила Василівна директор Уланівського ліцею Вінницької області дізнавшись від Уланівськоі лікарні Вінницької області медичну історію цілком конфіденційну. Розповіла освітньому персоналу про особову інформації метері учня. Про що дізналась уся школа. Психолог школи також володіла цією інформацією звідки і дізналась інформацію мати учня. Була порушена правила педагогічних, етичних та конфіденційна норм. Людина не є професіоналом своєї педагогічної практики як психолог. Вона може виносити усю історію праці за межі навчального кабінету і розпускати плітки про дитину учня. Як можна довіряти цьому психологу і деректору навчального закладу Білошкурська Людмила Василівни та Гомога Тетяна Петрівні,якщо вони не вміють зберігати конфіденційну інформацію про особистість
Опубліковано: Аліна • 30-09-2024 10:08
Доброго дня, поясніть, хто і чому дає дозвіл на проведення в школах різних платних шоу, то шалені лабораторії, то мильні бульбашки, то тварини, здай 80-100 грн на них, і замість уроків шоу - то англійський вилетів, то математика, то ще щось - в школу ходять здобувати знання, а не розважитися кожен тиждень або навіть 2 рази на тиждень, і мусиш здавати кошти і йти, щоб дитина сама в пустому класі не сиділа, бо урок ніхто не буде проводити
Опубліковано: Тетяна • 24-09-2024 18:18
Доброго вечора! Маю таке питання, скажіть будь ласка до кого я можу звернутися з приводу того зоб я була присутня на уроках у моєї дитини? Поясню ситуацію в малого був забій судин на голові через удар ще в садочку, протягом 6 років був на важких протисудомних препаратах. Це все відповідно вплинуло на його стан і тепер почалися проблеми в школі з поведінкою, йому важко контролювати емоції. Ходимо до психолога, але на все потрібен час. Для того щоб врегулювати поведінку прошу дозволу бути присутньою під час уроків. Тому що звучання з виховної роботи в школі сказав що це неможливо і потрібно багато дозволів у тому числі і від батьків однокласників. Дякую, чекаю відповіді.
Опубліковано: Т. Малявіна • 30-09-2024 14:35
Добрий день. Відповідно до статті 25 Закону України “Про повну загальну середню освіту”. Права, обов’язки та відповідальність батьків учнів: • - батьки учнів мають права та обов’язки у сфері загальної середньої освіти, передбачені цим Законом, Законом України “Про освіту” та іншими законами України; • - батьки учнів мають право бути присутніми на навчальних заняттях своїх дітей за попереднім погодженням з керівником закладу освіти.
Опубліковано: Віта • 23-09-2024 15:57
Доброго дня. І знову питання щодо проведення так званих «шкільних ярмарок» у школі #25. Черговий такий захід планується до проведення 27.09.24 року на території даного навчального закладу. Планується до реалізації їжа домашнього виробництва (в тому числі страви з риби та мʼяса, домашні кондитерські вироби тощо). Скажіть, будь ласка, яким нормативним документом дозволено реалізація дітям продуктів харчування, приготованих з невідомих продуктів особами без санітарних книжок із невідомим станом здоровʼя? Хто буде відповідальним за можливі харчові отруєння дітей та ризик поширення епідемій ( таких як гепатит А, епідемія якого, до речі минулого року розпочалася якраз після минулорічних шкільних ярмарок)? Чи відомо про ці заходи Державній санітарно-епідеміологічній службі? Чи доречні під час війни скупчення дітей та батьків на даному заході? Я повністю підтримую необхідність зборів на допомогу ЗСУ, але це можливо зробити і безготівковим шляхом, без цих сумнівних заходів.
Опубліковано: Т. Малявіна • 30-09-2024 14:36
Добрий день. За інформацією адміністрації комунального закладу "Вінницька гуманітарна початкова школа № 25" педагогічна спільнота школи вважає, що допомогти героям-бійцям, які захищають нашу Батьківщину, боряться за наше майбутнє – це обов’язок кожного з нас! До проведення такого виховного патріотичного заходу долучаються усі педагоги, учні та батьки добровільно, за власним бажанням. Всі учасники освітнього процесу ознайомлені із санітарно-гігієнічними вимогами ту умовами проведенн Ярмарку. Для безпеки учасників визначено місце локалізації даного заходу біля укриття.
Опубліковано: Антоніна • 11-09-2024 13:09
Вітаю! Чи може дитина 16 років, у якої не громадянство України, а посвідка на постійне проживання, отримати свідоцтво про базову середню освіту (після 9-ти класів), і в майбутньому після 11 класів про повну середню освіту.
Опубліковано: Т. Малявіна • 12-09-2024 12:01
Добрий день. Відповідно до пункту 3 статті 6 Закону України "Про повну загальну середню освіту" кожному громадянину України, іншим особам, які перебувають в Україні на законних підставах, а також кожній дитині незалежно від підстав її перебування в Україні гарантується безоплатне здобуття у державних та комунальних закладах освіти повної загальної середньої освіти на кожному її рівні за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів один раз протягом життя. Відповідно, наявна можливість отримати документ про освіту.
Опубліковано: Мар'яна • 09-09-2024 21:57
Моя дитина не перший рік навчається у Вінницькому ліцею №29 і за час повномасштабного вторгнення наш клас зібрав чимало коштів на допомогу ЗСУ за які особисто я не раз купувала та привозила потрібні речі в школу для відправки на фронт. Потім їх неодноразово бачила у фото та відеозвітах в руках наших захисників. Це я все до того, що я не гадаю, а саме ЗНАЮ, що допомога хлопцям доходить, що волонтерський центр "Ти не один" працює ефективно і що важливою людиною в роботі центру є директор ліцею Бартюк М.П. І тут Галина, яка можливо зневажає загиблих негідно поводячись під час хвилини мовчання, яка можливо зневажає один з головних державних символів негідно поводячись під час звучання Гімну України своїм дописом від 06-09-2024 16:01 відверто намагається знизити ефективність волонтерського центру шляхом перенаправлення збираємих коштів на інші напрямки (які безумовно теж є важливими) і шляхом нанесення репутаційної шкоди пану директору. Якщо якийсь департамент і має реагувати на такі повідомлення, то точно не освіти.
Опубліковано: Анна • 09-09-2024 19:09
З цікавістю прочитала відгук пані Галини стосовно поведінки директора Вінницького ліцею 29 Я так зрозуміла,що ця пані була в числі тих батьків,що ганебно вели себе під час гімна України, частина батьків почала зневажливо уходити і розмовляти між собою, в той часи коли діти знають як себе поводити під час такої урочистої події…їх батьки це щось… Вважаю,що директор школи зробив все абсолютно правильно!! Жодного приниження, зневаги,або образи в адресу батьків і дітей не було! Те що не сподобалась критика,то можливо треба якось передивитись свою поведінку в такі важливі миті як хвилина мовчання і гімн України А згребсти все в одну купу, допомогу армїї нашої школи..і своє невдоволення ПРАВИЛЬНИМИ діями директора школи..ну то таке собі… Ще раз дякую особисто директору школи і всьому педагогічному складу за патріотичне виховання наших дітей! Яке найважливіше на даний час
Опубліковано: Галина • 06-09-2024 16:01
Звертаються до Вас обурені батьки ліцею №29 з приводу неприпустимої поведінки директора закладу. Свято першого дзвоника завжди хвилююче для всіх учнів, але особливе для батьків першокласників та випускників. Всією родиною прийшли на свято з піднесеним настроєм і загубили його після грубого, нетактовного звернення директора до батьків та громади. Що ми тільки про себе не почули? І не тільки ми, чула вся Київська, бо пан директор приклав всю силу свого голосу та потужність техніки щоби повчати нас. Але є ситуації, які з’ясовуються не на загал, а тільки після уточнення подій. Посада директора не дає право на таку поведінку. Це вже не перший випадок нетолерантної поведінки директора під час спілкування з учнями та батьками. Батьки з обуренням обговорюють цю подію вже декілька днів. І тепер думаємо, чи правильно ми зробили, віддавши дітей до цього закладу. Це була відкрита антиреклама школи та її керівника. Хочемо нагадати, що ми всі є членами шкільної родини, завдяки якій здійснюється більшість заходів у ліцеї, в тому числі і волонтерська робота, про яку директор Бартюк М.П. постійно нагадує нам. Читаємо на сторінці закладу Фейсбук: «колектив ліцею долучився до благодійної акції «Не купуй квітку – донать на ЗСУ!» і зібрав 19 555 гр. Ці кошти будуть спрямовані на допомогу українським бійцям». Вже 05.09.2024 читаємо: «в КЗ «ВЛ №29» відбувся захід для ліцеїстів 7-х класів до Дня Благодійництва «Люди доброї волі» (провів керівник волонтерського центру П. Мигун). Семикласники обговорили важливість волонтерства і зібрали 3 500 гр.». Знову збір коштів!!! А чому немає допису, що в День Благодійництва колектив КЗ «ВЛ № 29» допоміг дітям-сиротам, інвалідам, переселенцям, тим, чиї батьки загинули у війні росії з Україною. Адже ми, як говорить Бартюк М.П. є єдиною родиною і повинні допомагати один одному. Нам здається, що на початку навчального року саме такі родини потребують уваги та підтримки. А таких дітей в школі чимало.
Опубліковано: Оля • 06-09-2024 14:03
Я мама вихованки одного з дошкільних закладів міста Вінниці. Звертаюсь з проханням відмінити конкурс"перші кроки", бо він є не коректним в нинішніх умовах! Далі повідомлення яке ми отримали : На виконання Програми розвитку освіти Вінницької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, відповідно до плану роботи Департаменту освіти та комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» на 2024 рік, заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року, з метою сприяння спортивній і фізичній підготовці, зміцнення здоров’я, виховання морально-вольових якостей, забезпечення активної участі сім`ї та родини в розвитку фізично і морально здорової, патріотично налаштованої зростаючої особистості та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні: 1. Організувати та провести серед вихованців закладів дошкільної освіти спортивні перегони «Перші кроки», що проходять під гаслом «Ми-найкращі! Ми -єдині! Ми-всі діти України!» у режимах онлайн та офлайн з 26.08.2024 по 30.09.2024 у ІІ тури. .2. Провести І тур перегонів «Перші кроки» в межах закладів дошкільної освіти у період з 26.08.2024 по 20.09.2024 (включно). Довести інформацію щодо проведення перегонів «Перші кроки» до відома працівників та членів родин вихованців закладів дошкільної освіти, розмістивши її на Web-сайтах закладів та у Facebook. Забезпечити розміщення перебігу перегонів на Web-сайтах закладів чи у Facebook під хештегом: #ми_ діти_ України! Підвести підсумки І туру перегонів, визначити переможців та нагородити дипломами (до 20.09.2024 ). Переможців нагородити дипломами. В УКРАЇНІ ВІЙНА!!! БІЛЬШІСТЬ ТАТ НА ВІЙНІ, АБО ЗАГИНУЛИ ,АБО БЕЗВІСТИ ЗНИКЛИ ,А ТІ ЩО ВДОМА МОРАЛЬНО НЕ ЗМОЖУТЬ ЙТИ РОБИТИ ШОУ ,БО ТРЕБА В ФЕЙСБУК ВИКЛАСТИ ... ЦЕЙ КОНКУРС РАНИТЬ ПОЧУТТЯ РОДИН ДЕ БАТЬКО НЕ ПОРУЧ... СПОДІВАЮСЬ НА ВАШЕ РОЗУМІННЯ!
Опубліковано: Т. Малявіна • 10-09-2024 09:22
Добрий день. Конкурс «Перші кроки» проводиться у вигляді спортивних змагань та ігор. Проведення конкурсу насамперед – це можливість дошкільнятам проявити патріотизм, свої здібності, силу, підвищити впевненість, зміцнити здоров’я. Дані завдання зазначено у Базовому компоненті дошкільної освіти (Державний стандарт дошкільної освіти), який є обов’язковим до виконання та освітній програмі від 2 до 7 років «Дитина» (р. «Здоров’я та фізичний розвиток»), яку використовують у своїй роботі дитячі садки. Для уточнення інформації Ви можете зателефонувати за номерами телефонів: 65 10 40, 65 10 41, 65 10 42 (відділ дошкільної освіти та обліку дітей).
Опубліковано: Соломія • 05-09-2024 12:12
Добрий день! Ми всі з повагою ставимось до законів нашої Держави. Проте коли закони суперечать усяким нормальним уявленням про гідність дитини, Департамент має вживати міри і перевіряти трохи школи щодо поділу класу на групи. Праця 5 ті класи дівчата і хлопці разом будуть вишивати. Супер. Як пояснити хлопчику, який готується відбудовувати країну про необхідність навчитися вишивати і плести бісером? "Відповідно до Закону, поділ класу на групи є можливим, але не обовʼязковим. Фінансування відбувається за формулою розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, затвердженою постановою Кабміну України від 27.12.2017 року № 1088 (зі змінами). Цією формулою кошти для поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у повному обсязі не передбачені. Тобто, фінансування поділу класів на групи здійснюється за залишковим принципом". Можливо, доречно залишковий принцип коштів спрямувати на освіту дітей, а не на премії директорів? Дуже сподіваємось, що Департамент перевірить розподіл класів на групи.
Опубліковано: Т. Малявіна • 13-09-2024 09:23
Добрий день.Поділ класів на групи при вивченні окремих предметів здійснюють відповідно до додатку 2 Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом МОН від 20.02.2002 №128. Учнів можна поділити на окремі групи за умови наявності в класі понад 27 учнів, а саме: при проведенні уроків із трудового навчання, технологій (окремо для хлопців і дівчат) за умови наявності в класі понад 27 учнів, але не менше 8 учнів у групі. За додатковою інформацію та для уточнення закладу в якому виявлено недотримання норм законодавства можна звернутися за телефоном 65-10-31, 65-10-32 відділ загальної середньої освіти.
Опубліковано: Ірина • 30-08-2024 15:01
Доброго дня, маю таке запитання: у яку школу я можу зарахувати ( перевести) дітей на сімейну форму навчання у м. Вінниця у зв'язку з тимчасовим проживанням за кордоном, діти 3й клас та 8й клас? Діти на даний час у школі #17. Буду вдячна за відповідь.
Опубліковано: Т. Малявіна • 10-09-2024 09:58
Доброго ранку. Відповідно до Положення про індивідуальну форму здобуття повної загальної середньої освіти затвердженого наказом МОН від 12.01.2016 № 8, заклад загальної середньої освіти за територією обслуговування не може відмовити в зарахуванні особи на сімейну (домашню) форму здобуття освіти (територія обслуговування визначається відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 (зі змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016). Для з'ясування ситуації можна звернутися за телефоном 65-10-30, 65-10-31.

Написати повідомлення

 

Залишилось символів -



Вгору