Віртуальна приймальня департаменту

Додати повідомлення

Повідомлення користувачів


Опубліковано: Мар'яна • 21-06-2023 16:18
Доброго дня,хочу висловити щиру подяку адміністрації та колективу КЗ"Вінницький ліцей √29" за чудову організацію роботи літнього пришкільного табору"Сонечко" Відпочинок дітей був змістовним цікавим,насиченим: різноманітні гуртки, екскурсії, розважальні програми.
Опубліковано: Т. Малявіна • 22-06-2023 12:29
Добрий день! Дякуємо за високу оцінку! Вашу подяку буде переадресовано адміністрації та колективу КЗ "Вінницький ліцей №29". Організація змістовного дозвілля, сприяння розвитку та якісному відпочинку дітей є одними з пріоритетних завдань Вінницької міської ради, департаменту освіти міської ради та комунальних закладів освіти Вінницької міської територіальної громади.
Опубліковано: Наталя • 21-06-2023 12:11
Я мама учениці КЗ " Вінницький ліцей № 29". Хочу подякувати Вінницькій міській раді за організацію відпочинку дітей у літньому пришкільному таборі "Діти землі". Для дітей створено чудові умови для відпочинку та розвитку, можливість весело проводити час, дізнаватись багато нової інформації та спілкуватись з цікавими людьми, а також смачне харчування та екскурсії.
Опубліковано: Т. Малявіна • 22-06-2023 12:27
Добрий день! Дякуємо за високу оцінку роботи Вінницької міської ради! Сприяння розвитку та змістовному відпочинку дітей є одним із наших пріоритетних завдань. Міська рада приділяє значну увагу задоволенню потреб дітей Вінницької громади. Працюватимемо в цьому ж напрямку й надалі.
Опубліковано: Юлія • 17-06-2023 13:35
Доброго дня, я зверталася 05.05.2023 до вас, але чомусь досі ніякої відповіді не отримала....пройшло більше місяця.
Опубліковано: Т. Малявіна • 22-06-2023 12:35
Добрий день. Вибачте за затримку з відповіддю. Відповідальний працівник повідомила, що питання вирішено в телефонному режимі.
Опубліковано: Татьяна • 16-06-2023 10:02
Доброго дня!!хочу дізнатися чи є наявність вакантних місць для вчителя музики музичного мистецтва!!?
Опубліковано: Т. Малявіна • 22-06-2023 12:39
Добрий день. Наявність вакантних посад в закладах загальної середньої освіти станом на 06.06.2023 можна переглянути в розділі Освіта міста (Наявність вакантних посад в закладах освіти). Більш актуальну інформацію заклади освіти самостійно розміщують на власних офіційних сайтах.
Опубліковано: Ольга • 15-06-2023 17:01
Висловлюю подяку Вінницькій міській раді за організацію відпочинку дітей у літньому пришкільному таборі «Соколята», який працює на базі КЗ "Вінницький ліцей №16". Для наших дітей організований пізнавальний та цікавий відпочинок, гарне харчування та веселі розваги.
Опубліковано: Т. Малявіна • 22-06-2023 12:42
Добрий день! Дякуємо за високу оцінку роботи Вінницької міської ради! Сприяння розвитку та змістовному відпочинку дітей є одним із наших пріоритетних завдань. Міська рада приділяє значну увагу задоволенню потреб дітей Вінницької громади. Працюватимемо в цьому ж напрямку й надалі.
Опубліковано: Анастасія • 15-06-2023 15:33
Добрий день. Хочу отримати роз’яснення до ситуації, яка склалася в 24 гімназії. Коли батьки майбутніх першокласників подавали документи до гімназії в травні 2023, до них була донесена наступна інформація: - загальна кількість дітей, яка набирається до перших класів 210 дітей; - прогнозована кількість в одному класі 30 дітей. За остані декілька днів у гімназії відбувалися збори з батьками майбутніх першокласників, на яких повідомили, що в класах буде більше 42 дітей. Яким чином вчитель за 35 хв уроку має донести інформацію такій кількості дітей, щоб ця інформація могла бути засвоєна шестирічною дитиною? Зараз в Україні війна. Під час тривоги всі спускаються в укриття (навіть дорослі хвилюються і роблять хаос). Як одна людина має проконтролювати 42 дитини ( більшість яким виповнилося тільки 6 років), щоб вони зібрались та спустились з верхніх поверхів школи в укриття?
Опубліковано: Ольга • 24-05-2023 17:50
Доброго дня! Хочу оформити першокласника (вперше, до цього не навчався) на екстернатну форму навчання до комунального закладу "Вінницький ліцей № 10" на 2023/2024 навчальний рік. Чи є обмеження в терміні подачі заяв?
Опубліковано: Т. Малявіна • 05-06-2023 10:12
Добрий день. Питання вирішено в телефонному режимі.
Опубліковано: Ілона • 23-05-2023 14:51
Добрий день! Історія з адміністрацією школи 31, на чолі з директором так і не закінчується..... Не знаю, як людина, яка несе таку прекрасну місію- навчати дітей чесності, порядності і справедливості, сама може бути такою людиною, якою вона є. Директор, настільки перейнялась тим, що залишиться без подарунків ( наказала повідомити батьків, що школа відмовилась від подарунку), але насправді так залякала класних керівників і батьківський комітет допитом, хто мав право жалітись, який клас це посмів зробити....що кошти батькам не повернули, а сказали щоб притримати. Притримати для чого? Що ж це коїться в цій країні? Якщо місцеве керівництво не може прийняти міри і заспокоїти адміністрацію і директора, то будемо писати скарги у вищі органи....
Опубліковано: Т. Малявіна • 05-06-2023 10:14
Добрий день. Адміністрація та вчителі комунального закладу «Вінницький ліцей № 31» не ініціюють та не ведуть збір коштів. Ініціативним батьківським групам наполегливо рекомендовано припинити збір будь-яких коштів та повернути усі зібрані кошти.
Опубліковано: Маринаd • 23-05-2023 10:34
Добрий день!Велике прохання від батьків випускної групи ДНЗ №16 надати дозвіл на присутність батьків на випускному святі своїх діток. Цьогоріч діти випускаються, старанно готуються до свого першого випускного, вихователі та музичний керівник докладають максимум зусиль для організації свята, для батьків дуже важливо розділити ці емоції та переживання. Моя дитина відвідує садочок пятий рік, на жодному дитячому святі ми не були ( спочатку ясельна група, потім коронавірус, далі війна,..), випуск це останнє свято у садочку, надайте можливість закарбувати його у пам'яті, підтримати своїх діток, побачити їх перший вальс. Можливо, у якості виключення, для батьків випускників, є можливість віднайти вирішення цього питання?Буду дуже вдячна за відповідь та альтернативне вирішення питання. Усім вдалого та спокійного дня!
Опубліковано: Ірина • 17-05-2023 14:03
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можуть бути батьки присутніми на випускному святі у дитячому садочку на території де не має бойових дій?
Опубліковано: Олена • 11-05-2023 10:22
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можуть бути батьки присутніми на випускному святі у дитячому садочку, так як пандемія коронавірусу вже закінчилась?
Опубліковано: Тетяна • 10-05-2023 14:42
Доброго дня.Моя дитина відвідувала садок 22 ясельна група до війни,на даний момент він зачинений.Після досягнення 3 річного віку я в продовженому декреті ,так як у дитини затримка мовного розвиткуяУ нас була можливість до досягнення 4 років відвідувати заняття з потрібними спеціалістами у ,,Промені".Так ,як на даний час йому 4,4 роки нам відмовили.Чи можу я перевести дитину у 27 садок у логопедичну групу (у нас рекомендації до занять з логопедом,дефектологом)Як що так,то з чого почати?І якщо у логопедичну групу,чи потрібно щоб 2 батьків працювали?
Опубліковано: Юлія • 05-05-2023 20:52
Доброго дня, моя дитина зареєстрована до ДНЗ #5 та відвідувала його, наразі наш чудовий садочок зачинений через відсутність укриття. Я намагалася влаштувати дитину до іншого садочку, але отримувала відмову, отримуючи у відповідь що ви у декреті а в першу чергу беруть діток в яких обоє батьків працюючі. Чому моя дитина не має права відвідувати ДНЗ через те що я наразі знаходжуся я декреті..адже я не просто собі так вирішила не ходити на роботу! Наступної осені дитина має іти в перший клас, а підготовки не має яку вона має отримувати від садочку! Гуртки це добре, але наразі вони вартують чималих грошей. Дуже прошу вас допомогти у вирішенні мого питання, тому що більше не маю куди звернутись окрім міської ради. Садки які відмовили нам: 50, 37, 27 та сьогодні відвідала 29. Я просто не розумію в чому проблема, адже відмова у вигляді ви ж в декреті, немає місць та беруть лиш з двома довідками..для мене не зрозуміло так як після знаю що беруть дітей...та не завжди по цим критеріям! тел. 097 440 5335

Написати повідомлення

 

Залишилось символів -Вгору