Віртуальна приймальня департаменту

Додати повідомлення

Повідомлення користувачів


Опубліковано: Ольга • 24-05-2023 17:50
Доброго дня! Хочу оформити першокласника (вперше, до цього не навчався) на екстернатну форму навчання до комунального закладу "Вінницький ліцей № 10" на 2023/2024 навчальний рік. Чи є обмеження в терміні подачі заяв?
Опубліковано: Ілона • 23-05-2023 14:51
Добрий день! Історія з адміністрацією школи 31, на чолі з директором так і не закінчується..... Не знаю, як людина, яка несе таку прекрасну місію- навчати дітей чесності, порядності і справедливості, сама може бути такою людиною, якою вона є. Директор, настільки перейнялась тим, що залишиться без подарунків ( наказала повідомити батьків, що школа відмовилась від подарунку), але насправді так залякала класних керівників і батьківський комітет допитом, хто мав право жалітись, який клас це посмів зробити....що кошти батькам не повернули, а сказали щоб притримати. Притримати для чого? Що ж це коїться в цій країні? Якщо місцеве керівництво не може прийняти міри і заспокоїти адміністрацію і директора, то будемо писати скарги у вищі органи....
Опубліковано: Маринаd • 23-05-2023 10:34
Добрий день!Велике прохання від батьків випускної групи ДНЗ №16 надати дозвіл на присутність батьків на випускному святі своїх діток. Цьогоріч діти випускаються, старанно готуються до свого першого випускного, вихователі та музичний керівник докладають максимум зусиль для організації свята, для батьків дуже важливо розділити ці емоції та переживання. Моя дитина відвідує садочок пятий рік, на жодному дитячому святі ми не були ( спочатку ясельна група, потім коронавірус, далі війна,..), випуск це останнє свято у садочку, надайте можливість закарбувати його у пам'яті, підтримати своїх діток, побачити їх перший вальс. Можливо, у якості виключення, для батьків випускників, є можливість віднайти вирішення цього питання?Буду дуже вдячна за відповідь та альтернативне вирішення питання. Усім вдалого та спокійного дня!
Опубліковано: Ірина • 17-05-2023 14:03
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можуть бути батьки присутніми на випускному святі у дитячому садочку на території де не має бойових дій?
Опубліковано: Олена • 11-05-2023 10:22
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можуть бути батьки присутніми на випускному святі у дитячому садочку, так як пандемія коронавірусу вже закінчилась?
Опубліковано: Тетяна • 10-05-2023 14:42
Доброго дня.Моя дитина відвідувала садок 22 ясельна група до війни,на даний момент він зачинений.Після досягнення 3 річного віку я в продовженому декреті ,так як у дитини затримка мовного розвиткуяУ нас була можливість до досягнення 4 років відвідувати заняття з потрібними спеціалістами у ,,Промені".Так ,як на даний час йому 4,4 роки нам відмовили.Чи можу я перевести дитину у 27 садок у логопедичну групу (у нас рекомендації до занять з логопедом,дефектологом)Як що так,то з чого почати?І якщо у логопедичну групу,чи потрібно щоб 2 батьків працювали?
Опубліковано: Юлія • 05-05-2023 20:52
Доброго дня, моя дитина зареєстрована до ДНЗ #5 та відвідувала його, наразі наш чудовий садочок зачинений через відсутність укриття. Я намагалася влаштувати дитину до іншого садочку, але отримувала відмову, отримуючи у відповідь що ви у декреті а в першу чергу беруть діток в яких обоє батьків працюючі. Чому моя дитина не має права відвідувати ДНЗ через те що я наразі знаходжуся я декреті..адже я не просто собі так вирішила не ходити на роботу! Наступної осені дитина має іти в перший клас, а підготовки не має яку вона має отримувати від садочку! Гуртки це добре, але наразі вони вартують чималих грошей. Дуже прошу вас допомогти у вирішенні мого питання, тому що більше не маю куди звернутись окрім міської ради. Садки які відмовили нам: 50, 37, 27 та сьогодні відвідала 29. Я просто не розумію в чому проблема, адже відмова у вигляді ви ж в декреті, немає місць та беруть лиш з двома довідками..для мене не зрозуміло так як після знаю що беруть дітей...та не завжди по цим критеріям! тел. 097 440 5335
Опубліковано: Лариса • 03-05-2023 17:52
Добрий день,до яких КЗ відноситься Шмідта 34?
Опубліковано: Т. Малявіна • 04-05-2023 09:03
Добрий день. Всі будинки по вулиці Казимира Малевича належать до території обслуговування комунального закладу "Вінницький ліцей № 9"
Опубліковано: Наталія • 02-05-2023 16:22
Доброго дня. З березня місяця мій син з превеликим задоволення відвідує чудовий ДНЗ № 50 "Райдуга". У ньому панує домашній затишок, цікавий розвиток для діток, позитивна атмосфера та смачна кухня, а також працює професійне керівництво, чудові, турботливі вихователі та їх помічники, та увесь колектив садочку є чуйними та привітними людьми. Дякуємо завідуючі Журавель Олені Володимирівна, яка своєю професійністю, мудрістю та неймовірним підходом як до діток так і до батьків, піклується, вкладає усі зусилля, доброту та любов для розвитку та процвітання садочка. Дякуємо вихователю Наталі Вікторівні, яка стала другою мамою для сина, яка з посмішкою зустрічає, пригортає, годує, якщо не їсть, та заспокоює як рідне. Забираючи з садочка дитина має гарний настрій, багато позитивних вражень, розповідає з великим задоволенням як пройшов день.
Опубліковано: Сергій • 27-04-2023 15:05
Звертався на vmuo@vmr.gov.ua, тема листа "надання довідки за навчання 1984-1986 н.р." (Академічна довідка)"
Опубліковано: Сергій • 27-04-2023 09:47
Добрий день! Звернувся до вас на адресу вашої електронної пошти з питанням про академічну довідку з оцінками, минув тиждень але я й досі не отримав ніякої відповіді. Цей вид зв'язку з вами функціонує чи ні?
Опубліковано: Т. Малявіна • 27-04-2023 10:18
Добрий день. Уточніть, будь ласка, на яку саме електронну адресу Ви зверталися. Щодо питання про видачу академічної довідки, то можна уточнити у Архіві департаменту освіти 67-21-43.
Опубліковано: Інна • 25-04-2023 11:39
Доброго дня!Ми можна подавати документи на вступ до декількох шкіл?
Опубліковано: Т. Малявіна • 27-04-2023 10:22
Добрий день. Заяви та всі необхідні документи щодо зарахування до 1-го класу можуть бути подані в період з 24 квітня по 31 травня 2023 року включно до закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, та інших закладів освіти (без обмеження їх кількості) для зарахування на вільні місця.
Опубліковано: Юлія • 20-04-2023 21:05
Добрий вечір. Скажіть будь ласка, в яких школах Вінниці можна оформити екстернат на 11 кл. ? Куди потрібно звернутися?
Опубліковано: Т. Малявіна • 21-04-2023 16:15
Добрий день. Переведення здобувачів освіти на індивідуальну форму здобуття освіти (екстернат) може відбуватися протягом навчального року, але не пізніше, ніж за 3 місяці до проведення річного оцінювання результатів навчання здобувачів освіти. Відповідно у 2022/2023 н.р. прийом заяв на організацію екстернатної форми навчання завершено 03.03.2023 р. Екстернат можна проходити у закладі освіти, в якому не завершене здобуття певного рівня повної загальної середньої освіти, або у базових закладах освіти. У Вінниці базовими закладами для організації екстернатної форми навчання за базову (9 клас) та повну загальну середню освіту (11 клас) визначено комунальний заклад "Вінницький ліцей № 6" та комунальний заклад "Вінницький ліцей № 10". Для осіб, які здобували чи здобувають освіту за кордоном, а також для осіб, які проживали чи проживають на тимчасово окупованій території України або на території населених пунктів на лінії зіткнення, зарахування (переведення) на екстернат здійснюється протягом усього календарного року. При цьому оцінювання для такої категорії здобувачів освіти може проводитися протягом усього навчального року.
Опубліковано: Буколова Леся • 20-04-2023 15:46
Доброго дня, де можна ознайомитись з Переліком ліцеїв, на базі яких будуть в червні місяці функціонувати літні табори?
Опубліковано: Т. Малявіна • 27-04-2023 10:24
Добрий день. Для отримання інформації зверніться за телефоном 65-10-51 Відділ позашкільної освіти.
Опубліковано: Краснянська Ольга • 20-04-2023 11:41
В селі Нападівка Липовецького району, Вінницької області. Не компетентно ставляться до дітей в дошкільному закладі, ставлять в куток дітей, не займаються розвитком дітей, не має розвиваючих ігор, не належне харчування одні каші і супи. Мою дитину образили перед всіма поставили в куток, бо він не хотів лягати спати. Після цього дитина не хоче ходити в садочок, і агресивно себе поводить з даним вихователем. На мої зауваження завідуючий Безносюк Сергій Анатолійович, не звертає уваги і вважає що вихователь себе веде правильно. І не провів з нею ніякої бесіди. І вважають, що такий метод виховання є нормальним. А те що дитина травмована і ображена, не хоче ходити в дошкільний заклад. Прийшлося написати заяву на відрахування дитини з садочка. Так же само відбувається в школі, вчителі дозволяють собі говорити, що деякі діти, дебіли і дауни.

Написати повідомлення

 

Залишилось символів -Вгору