Новини

Олімпіада з української мови

16 березня 2011 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів №3 відбулась альтернативна олімпіада з української мови для учнів 4-6 класів.За рішенням журі олімпіади переможцями стали:4 класІ місцеСотський Олег, НВК: школа – гімназія №1;Долганова Ярослава, СЗШ І-ІІІ ступенів №22;Секулер Марина, НВК: школа – гімназія №1;Мазуренко Людмила, школа - ліцей № 7;Ткач Олександра, СЗШ І-ІІІ ступенів №36;Бондаренко Тетяна, СЗШ І-ІІІ ступенів №32;ІІ міцеСамудінова Іванна, СЗШ І-ІІІ ступенів №3;Задачина Наталія, ФМГ №17;Вітковська Ольга, СЗШ І-ІІІ ступенів №9;Валявська Анастасія, НВК: школа – гімназія №2;Кривчак Дарина...

детальніше

Олімпіада з математики

15 березня 2011 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів №5 відбулась альтернативна олімпіада з математики для учнів 4-5 класів.За рішенням журі олімпіади переможцями стали:4 класІ місцеСеменчук Анастасія, школа – ліцей №7;Кулижський Юрій, школа – ліцей №7;Терещенко Михайло, НВК: школа – гімназія №1;Бушменьов Владислав, ФМГ №17;Барго Марк, ФМГ №17;ІІ місцеДанилюк Дар’я, школа – ліцей №7;Подафа Андрій, НВК: школа – гімназія №2;Дацюк Віталій, НВК: школа – гімназія №23;Нагирняк Олег, СЗШ І-ІІІ ступенів №5;Векленко Владислав, СЗШ І-ІІІ ступенів №5;Сторожук Антон, ФМГ №17;Халаман Ірина, СЗШ І-ІІІ ступенів №...

детальніше

Олімпіада з російської мови

14 березня 2011 року на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів - гімназії №6 відбулась альтернативна олімпіада з російської мови для учнів 5-8 класів.За рішенням журі олімпіади переможцями визнано: 5 клас:І місце Балко Ганна, СЗШ І-ІІІ ступенів №11;ІІ місцеМиськова Катерина НВК: школа - гімназія №1;Алієва Гульнара, СЗШ І-ІІІ ступенів №4;Кошина Ольга, СЗШ І-ІІІ ступенів №12;Селезньова Єлизавета, СЗШ І-ІІІ ступенів №16;Бондар Ірина, СЗШ І-ІІІ ступенів №21;ІІІ місцеПінська Катерина, СЗШ І-ІІІ ступенів №10;Патлатюк Анастасія, СЗШ І-ІІІ ступенів №18;Умуршатян Каріна, СЗШ І-ІІІ ступенів №27;Філатова Юліана, С...

детальніше

Олімпіада зі світ. літератури

10 березня 2011 року на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів - гімназії №2 відбулась альтернативна олімпіада зі світової літератури для учнів 5-11 класів.За рішенням журі олімпіади переможцями визнано:5 клас:І місцеМостинець Валерія, НВК: школа - гімназія №6;Степанюк Діана, ФМГ №17;ІІ місцеУмуршатян Каріна, СЗШ І-ІІІ ступенів №27;Сімончук Анна, НВК: школа - гімназія №2;Ковальська Олександра, НВК: школа - гімназія №23;Степанисько Ярослав, СЗШ І-ІІІ ступенів №32;Войтюк Діана, СЗШ І-ІІІ ступенів №10;ІІІ місцеМельник Ганна, СЗШ І-ІІІ ступенів №8;Радзієвська Владислава, СЗШ І-ІІІ ступенів №18;Кателян Марин...

детальніше

Родовід освітянських талантів

2 березня 2011 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів №4 у рамках проекту «У колі дружньої родини» проведено загальноміське свято «Родовід освітянських талантів». Організатори свята – Вінницька міська рада, управління освіти, міський методичний кабінет.Учасники – талановиті, творчі педагоги ДНЗ та ЗНЗ міста.У 2005 році започатковано зворушливе свято, свято серця і душі, свято здійснення мрій – «Родовід освітянських талантів». Тоді учасниками свята були лише 27 педагогів – нашого славного дошкілля та загальноосвітніх закладів, а сьогодні презентують свої таланти вже 149 креативних педагогів.У святі бе...

детальніше


Вгору