Новини

Департамент освіти повідомляє, що 03.01.2024 року о 14:30 у комунальному закладі "Вінницький ліцей № 7 ім. Олександра Сухомовського" відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу "Гавришівський ліцей Вінницького району Вінницької області".

детальніше

21 грудня 2023 року відбулося засідання конкурсної комісії по допущенню кандидатів до конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу "Гавришівський ліцей Вінницького району Вінницької області". За результатами засідання Бень Ю. В. допущено до участі у конкурсі. Протокол...

детальніше

Департамент освіти повідомляє, що 20 грудня 2023 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного навчального закладу "Вище професійне училище № 7 м. Вінниці". За результатами рекомендовано до призначення на посаду директора Нартовського Володимира Юрійовича. Протокол Відео  ...

детальніше

Департамент освіти повідомляє, що 21.12.2023 р. об 14:15 відбудеться засідання конкурсної комісії по допуску до участі у конкурсі на посаду директора комунального закладу "Гавришівський ліцей Вінницького району Вінницької області"

детальніше

Департамент освіти повідомляє, що 20 грудня  2023 року о 14:30 відбудеться засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Державного навчального закладу "Вище професійне училище № 7 м. Вінниці". 

детальніше


Вгору