Турнів юних географів

Вже увосьме юні знавці географічної науки збираються разом, аби позмагатися між собою за звання кращого. Цьогоріч до участі в турнірі подали заявки 28 учнівських команд. А відтак, 169 учасників із 15 областей України демонструватимуть свої знання та ерудицію на Подільській землі.

Привітати учасників інтелектуальних змагань з початком турніру завітали заступник начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації Андрій Лисак, ректор Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Степан Дровозюк та начальник управління освіти Вінницької міської ради Володимир Буняк.

«Проведення такого турніру є ознакою того, що сьогодні географічна наука перебуває у розряді прогресивних наук. Серед вас є переможці різноманітних олімпіад і ті, хто серйозно займається наукою. А тому переконаний, що ці змагання стануть ще однією сходинкою до самоствердження та саморозвитку, чудовою можливістю для спілкування з однодумцями, - зазначив у вітальному слові заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Андрій Лисак. - Щиро бажаю, аби за підсумками турніру наші науковці змогли відшукати нові світила географічної науки, і щоб дні, проведені на Вінниччині, запам'ятались вам на все життя».

Гості свята та члени оргкомітету олімпіади побажали учасникам високих результатів та приємного відпочинку, а вихованці позашкільних навчальних закладів міста Вінниці представили учасникам заходу концертну програму.

Згідно з правилами турніру, відразу після урочистого відкриття змагань відбулося жеребкування команд, що визначило послідовність їхньої участі у боях. Відтак, протягом трьох днів юні географи змагатимуться між собою за пальму першості у командній грі, наукових дискусіях та спілкуванні з членами журі.

Урочисте закриття VІІІ Всеукраїнського турніру юних географів та нагородження переможців відбудеться 4 листопада.


Вгору