Свято «Останній дзвоник»


25 травня в кожній школі відбулось традиційне свято «Останнього дзвоника». 
За підсумками навчального року та державної підсумкової атестації отримали: 
- золоту медаль – 192 учні 11-х класів, 
- срібну медаль – 49 учнів.
Всього отримали атестати про повну загальну середню освіту 1968 випускників.

Вінницька молодь гідно представляла місто на змаганнях різних рівнів, здобувала перемогу у Всеукраїнських олімпіадах тощо. А ще дві маленькі вінничанки цьогоріч заявили про Вінницю на міжнародному конкурсі краси. 

Для кожного учня 2011-2012 навчальний рік приніс свої враження, свої надбання та своїх перемоги. А от для вінницької школи-гімназії №2 цей навчальний рік пам’ятний ще й тому, що дев’ятирічна Дар’я Драчук (учениця цієї школи) виборола звання Міні Міс-Україна – 2012.

Цього дня під час урочистої лінійки на подвір’ї школи маленьку красуню привітали і представники влади. Зокрема,  почесну грамоту Вінницької міської ради та її виконавчого комітету, а також грошову премію у розмірі п’яти тисяч гривень переможниці дитячого конкурсу краси вручив директор департаменту освіти Вінницької міської ради Володимир Буняк.

За результатами XIV Національного фестивалю краси та таланту Дар’ю обрано не лише юною Міс, а й кращою у трьох номінаціях: «Міні міс вишуканість», «Міні міс спорт» і «Міні міс глядацьких симпатій». Саме Дар’я Драчук восени представлятиме у Туреччині Україну на  конкурсі «Міні Міс світу». 

Ще однією маленькою кралею, яка також представлятиме Україну на конкурсі  «Міні Міс Світу» у Туреччині стала Валерія Скопчак, яка виховується у дошкільному навчальному закладі №39. Валерія здобула перемогу у номінації «Міні топ-модель України-2012».

Вгору