Показовий день Тижня безпеки дитини у закладах дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади

10 квітня 2024 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 57 Вінницької міської ради» у онлайн-форматі відбувся показовий день Тижня безпеки дитини «ПРО БЕЗПЕКУ ЗНАЄМО, БІДУ ОМИНАЄМО» для вихователів-методистів ЗДО ВМТГ.

Під час семінару учасники мали змогу ознайомитися з нормативно-правовою базою, що регламентує організацію роботи з безпеки життєдіяльності та основ цивільного захисту у закладах дошкільної освіти в умовах воєнного стану, створенням безпечних умов для вихованців під час освітнього процесу.

Модератори семінару презентували роботу закладу за напрямом «Безпека життєдіяльності та основи цивільного захисту», співпрацю з фахівцями рятувальних служб (ювенальна поліція, ДСНС, «Червоний хрест» та ін.); інформаційно-просвітницькі матеріали з мінної безпеки, підготовлені працівниками Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД України у Вінницькій області.

Учасники мали можливість долучитися до перегляду відео евакуації дітей, працівників ЗДО до укриття за сигналом «Увага! Повітряна тривога!», різноманітних форм практичної роботи з учасниками освітнього процесу з формування безпекових компетентностей.

 


Вгору