Показовий День цивільного захисту для закладів загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади

11 квітня 2024 року в комунальному закладі «Вінницький ліцей №29» відбувся показовий День цивільного захисту з практичним відпрацюванням дій – об’єктовим тренуванням.

Показові Дні цивільного захисту проводяться в закладах освіти територіальної громади щорічно. З метою всебічного інформування здобувачів освіти з питань цивільного захисту були також запрошені розрахунки піротехнічного, пожежно-рятувального відділення та відділення хімічної розвідки, лікарі навчально-тренувального відділу комунальне некомерційне підприємство «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги».

У ході практичних занять, учасники заходу дізнались про можливості спецтехніки, пройшли квест-змагання, а після виникнення умовної пожежі в приміщенні ліцею - проведена термінова евакуація учнів, педагогічного колективу та персоналу.

Учасники освітнього процесу ліцею продемонстрували високий рівень знань та володіння навичками безпеки, всебічну підготовку та швидке реагування на надзвичайну ситуацію.

 


Вгору