Дитячі садки ВМТГ – учасники проєкту «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕРВНОСТІ НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В УМОВАХ КРИЗИ В УКРАЇНІ»

З 3 березня 2023 року 33 дитячих садки нашої громади долучилися до проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» відповідно до співпраці Міністерства освіти і науки України з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ в Україні) в рамках програми «Спільно до навчання». Програма об’єднує зусилля ЮНІСЕФ з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором, бізнес-партнерами заради кожної дитини в Україні.

Проєкт триватиме до 23.09.2023 р.

Проєкт спрямований на набуття дітьми старшого дошкільного віку компетентностей відповідно до вимог державного стандарту дошкільної освіти (Базового компонента дошкільної освіти) перед вступом до школи та надання педагогічної підтримки батькам.

У рамках реалізації проєкту відбудеться навчання працівників закладів дошкільної освіти

Педагогічні працівники проводитимуть очні зустрічі з дітьми, які не охоплені дошкільною освітою, які є в списковому складі вихованців закладів, але з різних причин не відвідують дитячі садки та отримують дошкільну освіту лише дистанційно.

Під час зустрічей з дошкільнятами педагогами будуть організовані різні види діяльності за освітніми напрямами, визначеними у державному стандарті дошкільної освіти.

Будемо раді партнерській взаємодії з родинами у питаннях організації освітнього процесу та участі у спільній діяльності.

 

#unicef_spilno

#UNICEF

#Асоціація_працівників_дошкільної_освіти


Вгору