Екологічний форум

«Синергія партнерства на шляху збереження здоров’я дитини»

Open air екологічний форум «СИНЕРГІЯ ПАРТНЕРСТВА НА ШЛЯХУ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ» (28.09.2021 р.). Відкритий обмін педагогічним досвідом колективів комунальних закладів «ДНЗ № 17 ВМР» та «ЗЗСО № 20 ВМР».

Під час екофоруму керівники закладів дошкільної освіти ВМТГ мали змогу удосконалити рівень теоретичної та практичної підготовки щодо аспектів наступності між дошкільною та початковою ланкою освіти на шляху збереження здоров’я дитини в умовах сьогодення на засадах екологічно свідомої моделі виховання, знайти однодумців для реалізації спільних проєктів.

Участь у квесті «Teambuilding, як основа успішного партнерства» надала можливість керівникам визначити основні правила прийняття складних рішень в колективах, ознайомитися з новими комп’ютерними технологіями у сфері освіти; ефективними способами зняття емоційної напруги, оздоровчими вправами.

У режимі нон-стоп учасники відвідали воркшопи миловаріння, малюнки кавою, виготовлення овочевих та фруктових букетів, еко парфумів, виробів з трави.

Завершенням екофоруму став флешмоб «Україна – це ми!».

 


Вгору