Підсумки конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування 2020»

 

Міністерство розвитку громад та територій України за підтримки Ради Європи визначили переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році». Метою конкурсу є визначення та поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з соціально-економічного розвитку територій.

Цього року на конкурс надійшло 168 заявок з усіх областей України, з них 88 – від об’єднаних територіальних громад. Конкурсна комісія обрала 39 проєктів-переможців. Критеріями відбору кращих практик були: ініціативність, інноваційність, ефективність, впливовість та сталість результатів.

Вінницька міська рада подавала свою заявку в темі: «Влада та громада: інформування, діалог, участь» та презентувала конкурсній комісії практику «Партисипація молоді для вирішення екологічних викликів». Це успішно реалізований у 2019 році досвід впровадження конкурсу «Учнівські екологічні ініціативи» та міського екологічного форуму. «Учнівські екологічні ініціативи» – це міських конкурс, який підтримує ініціативи дітей та молоді, враховує їх ідеї та потреби у створенні екологічно чистого міста та налагоджує діалог органів місцевої влади з учнівською громадськістю. Міський екологічний форум – майданчик для обміну думками та консультацій молоді та місцевого самоврядування щодо покращення екологічної ситуації в регіоні.

Встановлення довірливих відносин та ефективна комунікація з мешканцями територіальних громад – ключове завдання органів влади на всіх рівнях, а для Вінницької міської ОТГ – дороговказ у питанні розвитку громади.

Джерело:

https://cutt.ly/7gj45aW


Вгору