Віртуальна приймальня департаменту

Додати повідомлення

Повідомлення користувачів


Опубліковано: Вдячні батьки • 01-02-2012 07:16
Добрий ранок! Ми батьки.якібез проблем потрапили до садочка. Наша сімя переїхала з одного із районів області.Проблемою стало лише перевести дитину до садочка.там вона ходила в садочок.Ми живемо в мікрорайоні Поділля.за 500 метрів знаходиться садочок ми вирішили звернутися туди.Від сусідів в яких усі діти ходять в цей садочок почули що потрапити туди нереально і зараз нікого без знайомств і грошей нікуди не беруть. Ми все-таки звернулись до завідуючої-молода.гарн.активна жінка.Нас прийняла попередила про велику наповнювансть груп.на що ми підписали письмову згоду запитала чи користується наша сімя якимись пільгами ііі-ми чекали СУМИ! АЛЕ-Все це було БЕЗКОШТОВНО!.Тоді навіщо поливати брудом людей-звертаюсь до сусідів.які так і ніхто не сказав як потрапив у цей садочок надаючи собі якоїсь важності перед нами-звичайними провінціалами. На завершення хочу подякувати Вам-як керівнику за те.що робота у вас для дітей а значить з душею і чистотою.
Опубліковано: свідок • 26-01-2012 13:10
продовження. Стосовно коштів,які як ви сказали вимагає завідуюча є добровільним внеском який як ви знаєте є допомогою садочку в проведені ремонтних робіт.Якщо ви не взмозі допомогти садочку в даний час ви зможите зробить це пізніше,якщо не кошти то як говориться хто чим може тим і допомагає:канцтовари,хімія але все це на добровільних засадах ніхто нікого не заставляє,та незабувайте що це все робиться для наших дітей.
Опубліковано: свідок • 26-01-2012 13:09
Хочу відповісти на запитання від Владислава який звернувся 17.01.2012:моя дитина ходить до садочку під №25 вже 1,5роки.Коли ми прийшли до цього ДНЗ нам стара завідуюча(працювала до 2012)сказала заплатити 800грн. перший внесок на потреби садочка,я не проти,так як садочок знаходиться дійсно в занедбаному стані.За 1,5 роки нічого з коштів які збирала завідуюча небуло зроблено(ні іграшок,ні опалення,ні пластикових вікон,ні мебілів нічого)все робилось за кошти батьків але документи про проведені роботи предявляла стара завідуюча як про проведену роботу.Та з нового року прийшла до нас нова завідуюча ми почали помічати,що в садочку більше уваги приділяють вихованню,потреб безпосереньо дитини,в садочку стало більш чистіше та будуються плани про ремонт,в батьків зявилася надія на те що нова завідуюча реконструює садочок-другий дім для дітей,який стане для них безпечним.
Опубліковано: Владислав • 17-01-2012 10:39
Добрий день!Поясніть,на яких підставах завідуюча ДНЗ № 25 вимагає внесення "добровільного внеску" від батьків у сумі не менше 100 доларів,для того щоб оформити дитину до садочка?
Опубліковано: Надворная Людмила • 17-01-2012 10:05
Мій син навчається в 1-му класі школи № 1. Я помітила в нього здібності до математики. Чи можна перевести його у Вашу школу, і як Ви вважаєте, коли це краще зробити, після закінчення початкових класів, чи зараз. Якщо Ви надішлете мені відповідь, я Вам буду дуже вдячна. З повагою Людмила.
Опубліковано: Ирина • 15-01-2012 17:29
Доброго дня!Я навчаюсь у ВДПУ на заочній формі навчання,закінчую другий курс.Чи є можливість влаштуватись на роботу до школи,чи хоча б встати на чергу?Буду вдячна за відповідь.
Опубліковано: Ольга • 23-12-2011 20:09
Доброго дня, 2004р. закінчила ВДПУ, 2 роки працювала вчителем англ мови у ЗОШ№26,звільнилася за сімейними обставинами. Зараз хочу повернутися до роботи. Яким чином дізнаватися про вакансіі, а також чи потрібно мені проходити курси підвщення кваліфікаціі, адже маю переваний стаж. Дякую.
Опубліковано: Катерина • 23-12-2011 00:42
Доброго дня! В ДНЗ № 31 м. Вінниці працівники садочка збирають по 100 грн. з кожної родини на подарунки на новий рік для пед. колективу ДНЗ. Ми, група батьків, просимо Вас прийняти міри стосовно такої вкрай нахабної поведінки.
Опубліковано: sv-almaz@mail.ru • 12-12-2011 15:21
Добрий день. Поясніть , будь ласка, з чим пов"язано проведення міських олімпіад в неділю, і яким чином після цього пояснювати дітям про християнські цінності та християнську етику? Можливо організатори плекають інші цінності?
Опубліковано: микола • 11-12-2011 21:15
Добрий день. Поясніть будь ласка, чому перед альтернативними олімпіадами в 2011 році були варіанти завдань, а немає для інших олімпіад. Також хочеться звернутись до вас з проханням забезпечити прозорість проведення олімпіад, так як деякі діти вже мають готові питання. Якщо в нашому місті не можливо забезпечити таємницю, то принаймні хоча б були варіанти завдань і всі учасники опинялися б в рівних умовах. Особливу увагу хочеться звернути на ті олімпіади, які ще не пройшли. Мій син постійно бере участь і часто займає призові місця, але в дитини втрачається віра в справедливість, коли його друзі з інших шкіл хизуються наперед зробленими завданнями. То для кого волни взагалі потрібні?
Опубліковано: lesyk.70ukr.net • 26-11-2011 09:06
Добрий день. Скажіть, чому перед олімпіадою з укр. мови не було варіантів завдань як на конкурс Майстер орфографії чи ім. П.Яцика?
Опубліковано: Світлана • 18-11-2011 08:30
ДОброго часу.Чому у нашому місті,та ще й областному центрі, немае шкіл чи групп для дітей з важкими порушеннями мови?(на зразок школи-інтерната №7 м.Киева).Моя дитина саме з таких діток,мае інвалідність,навчаеться індивідуально.При перегляді звітів ПМПК міста Киева за 2010-2011 роки,я помітила,що зі всіх дітей з особливими потребами,які звернулись на коміссіі,переважна більшість склала саме проблеми з мовою(це щось біля 73% від усіх!).Не думаю,що у Вінниці статистика відрізняеться.Але для глухих(чи зі зменшенним слухом),як і для сліпих,і для родумово відсталих такі навчальні заклади е, а для дітей з важкими вадами мови не те,що закладів,навіть классів не створено,не надаються адаптовані программи(що е для інших категорій).Я рада,що моя дитина поки що справляеться з программою для здорових діток загальноосвітньої школи,але на слідуючий рік хотіла б,щоб був створенний класс(чи то навіть класси),де з дітьми займалися б відповідно кваліфіковані спеціалісти по відповідним программам.
Опубліковано: Людмила • 16-11-2011 23:09
Доброго дня !Моя дитина відвідує садочок № 24. І вже другий тиждень саме в їх групі немає опалення ( в групі 15-16 градусів ).У вівторок батьки привели дітей у садочок ,а батареї взагалі холодні .Ні завідуюча ,ні медодист ніяк не реагували на цю проблему ,тому ми зібравшись з батьками одразу попрямували до адміністрації садочка ,але завідуючої ми не застали на робочому місці, розмовляли з методисткою.Вона нам пояснила, що вони вже другий тиждень чекають насоса ,який потрібен вже другий опалювальний сезон ( того року була така ж сама ситуація),а він буде лише в кінці тижня .Така відповідь мене не влаштувала , і вперше я скористалася "гарячою лінією " міської ради (1560 ).Коли ввечері я прийшла забирати дитину із садочка опалення вже було ( що вже не потрібен насос ),а завтра взагалі будуть міняти труби .Я хотіла подякувати від всього батьківського колективу за оперативне вирішення нашої нагальної проблеми.Ми щиро дякуємо , тому що по іншому не знаємо як достукатися щоб нас почули .
Опубліковано: Elena • 15-11-2011 21:21
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, де можна отримати інформацію про фінансування дитячого садочка? На всіх батьківських зборах нам говорять, що державою кошти не виділяються і робити ремонти, купувати меблі та ін. потрібно лише за кошти батьків. Прошу відповідь надіслати мені на E-mail
Опубліковано: Наталья • 11-11-2011 18:44
Скажите, пожалуйста, почему в этом учебном году дошкольная подготовка в школе № 30 осуществляется на платной основе ( 60 грн. в месяц, называемых благотворительной помощью). Хотелось бы знать на какие цели эта помощь расходуется. И почему она вообще имеет место?
Опубліковано: ira09021988@gmail.com • 04-11-2011 15:15
Доброго дня. Я закінчила НТУУ "Київський Політехнічний Інститут" з спеціальності "фізика". Бажаю знайти роботу підкажіть, будь ласка, як і коли звернутися. Дякую за відповідь.
Опубліковано: ira09021988@gmail.com • 04-11-2011 15:09
Доброго дня! Мені цікаво як і яким чином здійснюється конкурс на вакансію вчитель? Дякую.
Опубліковано: Оксана • 31-10-2011 12:35
Доброго дня. Після мого звернення (№73)про дит. садок №4 вже в понеділок зранку я мала бесіду з завідуючою ДНЗ О.В. Єрмаковою,яка детально мені розповіла про проведння зохоу "Свято осені". Вихователь нашої рупи була на лікарняному. В групіпрацювала заміна, вони і готували дітей до розваги. З`ясувалось не всі діти читали вірші (в групі їх 27 чол.). Але всі танцювали, співали та грали ігри. Претензій з цього питання у мене більше немає. Що до комітету, то поки моя дитина хворіла участь в роботі комітету я не приймала. Вихователі що проводили заміну до мене не звертались, я вважала що мене виключили з комітету. Зарасмоя дитина ходить у садок а я приймаю участь в батьківському комітеі. Даний інцинент вирішено. Претензій досадка і вихователів не маю.
Опубліковано: Оксана • 29-10-2011 00:53
Добого дня. Моя дитина ходить в садок №4 група №9 м.Вінниця. В дітей проводилось свято. Ролі і вірші отримали тільки половина дітей. Тільки ці діти були в костюмах. Я про свято чула тільки від дитини. Вихователь ж казала що його не буде. Коли дитина розказала що свято було - вихователь каже що не повинна займатись всіма. Виключила мене з комітету. Скажіть будьласка - якінорми чи постанови регулюють роботу вихователя? Прошу вас прийняти міри.
Опубліковано: vituska_7@ukr.net • 20-10-2011 12:29
Доброго дня! Мене цікавить як і яким чином здійснюється самий конкурс на вакансію вчитель? Дякую.

Написати повідомлення

 

Залишилось символів -Вгору