Віртуальна приймальня департаменту

Додати повідомлення

Повідомлення користувачів


Опубліковано: Наталія Юсупова • 21-05-2013 15:52
Шановний Володимире Володимировичу! Ми, батьки учнів 4-х класів школи № 5 міста Вінниці, звертаємось до Вас з проханням дозволити вивчати нашим дітям польську мову, починаючи з 5-го класу. Вивчення польської мови вважаємо більш доцільним і перспективним для учнів. Останні роки спостерігається перспектива навчання випускників у польських вузах. Оскільки ми можемо самостійно обрати для вивчення другу мову, просимо дозволити запровадження вивчення саме польської мови, що разом з тим сприятиме прискоренню виходу держави до європейського простору. Батьки учнів 4-х класів Юсупова Наталія Борисівна Дика Оксана Володимирівна Іващук Оксана Ярославівна Гуменюк Олена Михайлівна Демчук Світлана Олександрівна Пархоменко Тетяна Олександрівна Бойко Ольга Василівна Пігуляк Наталія Вікторівна Дячук Наталія Олександрівна Домарецька Оксана Миколаївна
Опубліковано: RomashkaInna@ukr.net • 18-05-2013 10:12
Доброго дня! Чому в ДНЗ № 59 не попередили батьків, що в суботу 18 травня робочий день? Хто контролює присутність дітей і роботу вихователів у такі дні?!
Опубліковано: Варвара Максимівна • 17-05-2013 07:40
Доброго дня! У нас онук випускник гімназії №23, ми оплатили аренду зали, подарунок школі, здали всі "благодійні" внески, а тепер завуч вирішила щоб ми ще здали по 250 грн. на кульки для зали, трамвай, каравай, оркестр. Стільки випускників, така сума - простий підрахунок показує, що половина цих грошей десь осяде ... Невже не хватило б 100 грн. з учня? Ми, пенсіонери і не маємо змоги "вкидати" гроші в чіїсь кишені. Два роки збирали кошти на випуск для дитини, а їх всеодно не вистачає.
Опубліковано: Ирина Васильевна • 07-05-2013 17:57
Уважаемый Владимир Владимирович! Какими критериями пользуется департамент образования,присваивая учителям высшую категорию. Коллектив 16-ой школы города Винницы в недоумении. В этом году была присвоена высшая категория учителю-филологу Фют С.В. и не присвоена учителю-филологу Швец В.В. Но Швец В.В. выше на голову Фют С.В. Правда, "в глаза преданно начальству глядеть" да взносы с атестующихся в пользу директора собирать она не приучена. Просто трудяга. Хотелось бы услышать вразумительный ответ от Вас. А то придется Владимиру Борисовичу вопрос задавать, для чего существует ваша "виртуальна приймальня". Чтобы отрапортовать, что мы впереди планеты всей демонстрируем "демократичность" и "открытость" процессов.
Опубліковано: Сергій • 07-05-2013 14:22
Доброго дня. Навчаюсь в одному з інститутів м.Вінниці, в якому отримав довідку-виклик на сесію. Під час здачі заліку на сесії викладач вирішила, що я недостатньо володію предметом і не зарахувала мені його, "відправивши" на другу відомість - вже після закінчення сесії. З другого разу я здав цей залік. Оскільки я здав залік з другого разу (хоча всі пари відвідував) в деканаті відмовляються "закривати" довідку-виклик і не дають можливості повернути її на роботу, тому що успішне виконання плану - це здача заліку або іспиту з першого разу. Чи правомірні дії деканату? Дякую.
Опубліковано: Світлана • 29-04-2013 20:15
Доброго дня. Ми стали на чергу до дитячого садка№30. Скажіть будь-ласка, куди потрібно подати документи про надання нам статусу "Багатодітноі сім?ї". Адже такі дітки мають право на позачергові місця у дитячому закладі. У нас двійня. Дякуємо.
Опубліковано: Тетяна • 19-04-2013 15:21
Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи є вакансії вчителя математика або фізики або інформатики?
Опубліковано: Олександр • 17-04-2013 12:59
Доброго дня. Скажіть будь ласка чому в дитячому садочку №37 працює вихователькою молодшої групи Лідія Іванівна в якої не має відповідної освіти та є підозра що вона психічно не врівноважена вона не розуміє та не може пояснити єлементарних речей чим калічить психіку діток. Чому молоді фахівці які шукають роботу за фахом не можуть працевлаштуватись в даний дитячий садочок напевно вони не вміють вимагати з батьків такі кошти як пінсионерка та інвалід 2 групи Лідія Іванівна яка розїжає на джипі на роботу при такій зарплаті. Прошу вас розібратись чи є відповідна освіта у Лідії Іванівни, щоб виховувати наших діток.І чому в санаторному садочку більшість діток з липовими справками.При влаштувані в дитячий садочок (благодійний внесок) 300 доларів куди ідуть ці кошти ПЛАТИЛИ ЛІДІЇ ІВАНІВНІ. Прошу разібратисяв даному питанні та повідомити мене письмово на ел.адресу shim4uk.alex@yandex.ua (маю баження написати заяву в прокуратуру) З повагою Олександр.
Опубліковано: Оксана • 15-04-2013 15:26
Цікаво читати "війну листів". Добре, що батьки стали на захист вчительки. Але чомусь до того як пролунала критика, нікому і на думку не спало просто подякувати учителю, привітати. "Обурені" громадяни виникають миттю и не вперше. Обговоріть краще цю проблему в коллективі.
Опубліковано: Ірина Боровська • 14-04-2013 23:43
Я вважаю, що тут не потрібні ніякі слова. Просто можна завітати на наші батьківські збори і побачити все своїми очима. Побачити, який в нас дружній клас,яка в нас надзвичайна атмосфера, де присутнє взаєморозуміння і повага між батьками і вчителем, почути наживо, а не віртуально, ті слова подяки,які висловлюють батьки Тетяні Миколаївні Козак.
Опубліковано: Сергій • 14-04-2013 12:57
Дуже прикро,що ми закінчуємо перший рік навчання з неприємного та обурливого наклепу стосовно вчительки Козак Тетяни Миколаівни.За період навчання ми не помітили до нашоі дитини завзятого відношення та не поваги збоку вчителя.Вона чуйна людина,в процесі навчання з нею можливо порадитись та знайти спільну мову.Це вчитель з ВЕЛИКИМ досвідом роботи.Яка старається, організовує різноманітні свята та відкриті уроки.Треба бачити на цих святах обличчя схвильованих та водночас задоволених дітей!Бо не тільки діти дізнались щось важливе та цікаве для себе,а також батьки.З повагою батьки Ілони Бондаренко.
Опубліковано: Наталія • 14-04-2013 12:41
Прошу звернути увагу що сюди можуть писати усі кому заманеться.І звичайно ті люди, які поливають брудом інших, нічого окрім імені не залишають.Це підлі люди.І від цього жоден вчитель,жодна школа нашої країни не захищені.Може це злість керує людьми,а може заздрість...одному Богові відомо.Тетяна Миколаївна Козак-це чудовий педагог,яка багато років працює у 18-найкращій школі і так само віддає всю себе дітям,дивлячись на позитивні відгуки батьків.Їй притаманні такі якості як працездатність, націленість на досягнення кінцевого результату, здатність приймати рішення, комунікабельність, доброзичливість, щирість,терпіння, готовність відповідати на будь-які питання своїх учнів та батьків.Сподіваюся, що Ваш багаторічний досвід і невгасимий вогонь щирої відданості своїй справі і надалі послужать подальшому розвитку духовного та інтелектуального рівня підростаючого покоління.З повагою колись 1-А клас.
Опубліковано: татьяна • 13-04-2013 20:31
Мы родители возмущены поведением некой Алены которая оклеветала Козак Татьяну Николаевну.В учебном процессе возможно всё и если есть какая-нибудь проблема почему эта особа не обратилась к заучу или директору школы.! Это те люди которые решат проблему если она будет.То что она написала-ложь.Козак Т.Н. добрый и отзывчивый человек, хороший педагог с большим стажем работы, любит наших детей и никогда никого не выделяет.Спасибо Вам Татьяна Николаевна за то, что Вы всю себя отдаёте детям и всегда с пониманием относитесь к родителям.Семьи Коваленко, Швец, Рибачук, Руднев.0982285413.
Опубліковано: Альона • 13-04-2013 17:18
Продовжую стосовно Козак Т.М...Так, кожен має свою певну думку, але не треба замовчувати, а треба вирішувати всі питання цивілізовано. За рік навчання у школі наші дітки досягли досить високого рівня у багатьох напрямках і це заслуга нашої вчительки.Я не пошкодували ні одної миті, що віддала вчитися свою дитину саме до Тетяни Миколаївни Козак. Ми будемо всіляко підтримувати її і захищати.Щоб там про неї не писали, ми добре знаємо, що це вчитель з Великої літери, яка віддає нашим дітям всі свої знання і дає їм першу путівку у доросле життя!!!!
Опубліковано: Альона • 13-04-2013 17:16
Продовжую стосовно Козак Т.М...Я не раз заходила на заняття подовженого дня забирату свою дитину и бачила і чула, як Тетяна Миколаївна підходить до кожного, пояснює йому, навіть багато разів, якщо це необхідно, ніхто не залишається без її уваги. Притому, що дітей у класі немало.Вона справедливо оцінює учнів, якщо треба - похвалить, якщо винні - насварить. Це зрозумілий учбовий процес.З нею завжди легко знайти спільну мову і нам, батькам.Завжди можна порадитись і дійти певної домовленості в тій чи іншій ситуації.ВОНА ЗАВЖДИ ІДЕ ВСІМ НА ЗУСТРІЧ. Ми завжди обговорюєм із батьками всі проблеми в класі відкрито на батьківських зборах. Тому ще більше не зрозуміло, чому анонім, який написав це брудне повідомлення, не обговорив свої проблеми з усіма, а так підло намагається зруйнувати зароблену роками гарну репутацію поважної людини.Все, що ми робимо - ми робимо заради наших дітей, ім повинно бути комфортно, зручно, затишно і добре навчатися в їхньому класі. Все робиться тільки їм на користь.
Опубліковано: Альона • 13-04-2013 17:13
Дуже прикро читати таке неправдиве повідомлення стосовно нашої вчительки Козак Тетяни Миколаївни.Я взагалі вчилася в іншій школі, 18 школа була мені зовсім незнайомою, тому коли я збиралася вести свою дитину в школу №18 запитувала в багатьох людей їх думку до кого відправити її навчатися адже кожні батькі прагнуть дати найкраще своїй дитині.Нічого поганого чи компроментуючого я не від кого не чула, навпаки - все тільки хороше і добре, всі радили саме її.Про Тетяну Миколаївну говорили, що вона досить компетентна у своїй справі, в неї великий досвід роботи з маленькими дітьми,вона чуйна і розуміюча людина, хоча разом з тим і тримає дисципліну на потрібному рівні. Дітки наши приходять до неї після садочка і їм просто необхідно розяснювати, втлумачувати як і що робити в школі, треба знайти індивідуальний підхід до кожного, що є справою зовсім нелегкою.
Опубліковано: ПОПОВА АЛЕНА • 13-04-2013 16:12
Наш ребенок учится в классе Козак Татьяны Николаевны. Хочется выразить благодарность педагогу за умение находить подход к каждому ребенку и достойную организацию учебного процесса.Мы очень рады,что наш ребенок учится именно у этого учителя.Родители Поповой Полины.
Опубліковано: Світлана • 13-04-2013 15:13
Наша дитина теж навчається в класі Тетяни Миколаївни, ЗОШ №18. Це вимогливий вчитель, але насамперед вимогливий до себе. Перевірена кожна класна і домашня роботи, при тому, що в класі 36 учнів. У дітей багато творчих завдань, які потрібно виконувати разом з батьками. Замість того, щоб полежати на дивані, потрібно гортати журнали, передивлятися інтернет шукаючипотрібний матеріал. Оцінюються роботи, а не діти, або батьки. Важко, але жодного дня ми не пожалкували, що віддали дитину у цей клас.
Опубліковано: Лариса • 13-04-2013 14:27
Хочемо висловити свою думку відносно анонімного повідомлення про Козак Тетяну Миколаївну.Наша донька вчиться у неї в класі і якщо дивитись об?єктивно,то жодна дитина не є привілейована. Знання всі отримують однакові і якщо,когось не влаштовує рівень знань їхньої дитини,то нехай батьки допомагають дитині вдома,а не поливають вчителя брудом!Дякувати Богу,що не все в цьому світі вимірюється грошима!Батьки Марії Піонткевич.
Опубліковано: Светлана • 13-04-2013 14:15
Хочу выразить свою благодарность учителю Козак Татьяне Николаевне за организацию учебного процесса в классе! Я и родители видим как организована работа в нашем классе: дети работают на уроке все вместе, как одна команда, четко и слаженно! Всем деткам уделяется внимание.А как проходят наши праздники и открытые уроки.....ОДНО УДОВОЛЬСТВИЕ.И это все благодаря Татьяне Николаевне, учителю , который как никто другой знает свое дело, любит свою работу и творчески подходит к организации урока и всех мероприятий! Наши дети в надежных руках!!!Мы будем защищать честь НАШЕЙ ТАТЬЯНЫ НИКОЛАЕВНЫ,потому что то что говорит особа по имени АЛЁНА это ложь.Давайте быть честными!!!Наша учительница САМАЯ ЛУЧШАЯ!!!!И ДЕТИ И РОДИТЕЛИ ЕЁ ОЧЕНЬ ЛЮБЯТ!!!

Написати повідомлення

 

Залишилось символів -Вгору