Віртуальна приймальня департаменту

Додати повідомлення

Повідомлення користувачів


Опубліковано: sv-almaz@mail.ru • 12-12-2011 15:21
Добрий день. Поясніть , будь ласка, з чим пов"язано проведення міських олімпіад в неділю, і яким чином після цього пояснювати дітям про християнські цінності та християнську етику? Можливо організатори плекають інші цінності?
Опубліковано: микола • 11-12-2011 21:15
Добрий день. Поясніть будь ласка, чому перед альтернативними олімпіадами в 2011 році були варіанти завдань, а немає для інших олімпіад. Також хочеться звернутись до вас з проханням забезпечити прозорість проведення олімпіад, так як деякі діти вже мають готові питання. Якщо в нашому місті не можливо забезпечити таємницю, то принаймні хоча б були варіанти завдань і всі учасники опинялися б в рівних умовах. Особливу увагу хочеться звернути на ті олімпіади, які ще не пройшли. Мій син постійно бере участь і часто займає призові місця, але в дитини втрачається віра в справедливість, коли його друзі з інших шкіл хизуються наперед зробленими завданнями. То для кого волни взагалі потрібні?
Опубліковано: lesyk.70ukr.net • 26-11-2011 09:06
Добрий день. Скажіть, чому перед олімпіадою з укр. мови не було варіантів завдань як на конкурс Майстер орфографії чи ім. П.Яцика?
Опубліковано: Світлана • 18-11-2011 08:30
ДОброго часу.Чому у нашому місті,та ще й областному центрі, немае шкіл чи групп для дітей з важкими порушеннями мови?(на зразок школи-інтерната №7 м.Киева).Моя дитина саме з таких діток,мае інвалідність,навчаеться індивідуально.При перегляді звітів ПМПК міста Киева за 2010-2011 роки,я помітила,що зі всіх дітей з особливими потребами,які звернулись на коміссіі,переважна більшість склала саме проблеми з мовою(це щось біля 73% від усіх!).Не думаю,що у Вінниці статистика відрізняеться.Але для глухих(чи зі зменшенним слухом),як і для сліпих,і для родумово відсталих такі навчальні заклади е, а для дітей з важкими вадами мови не те,що закладів,навіть классів не створено,не надаються адаптовані программи(що е для інших категорій).Я рада,що моя дитина поки що справляеться з программою для здорових діток загальноосвітньої школи,але на слідуючий рік хотіла б,щоб був створенний класс(чи то навіть класси),де з дітьми займалися б відповідно кваліфіковані спеціалісти по відповідним программам.
Опубліковано: Людмила • 16-11-2011 23:09
Доброго дня !Моя дитина відвідує садочок № 24. І вже другий тиждень саме в їх групі немає опалення ( в групі 15-16 градусів ).У вівторок батьки привели дітей у садочок ,а батареї взагалі холодні .Ні завідуюча ,ні медодист ніяк не реагували на цю проблему ,тому ми зібравшись з батьками одразу попрямували до адміністрації садочка ,але завідуючої ми не застали на робочому місці, розмовляли з методисткою.Вона нам пояснила, що вони вже другий тиждень чекають насоса ,який потрібен вже другий опалювальний сезон ( того року була така ж сама ситуація),а він буде лише в кінці тижня .Така відповідь мене не влаштувала , і вперше я скористалася "гарячою лінією " міської ради (1560 ).Коли ввечері я прийшла забирати дитину із садочка опалення вже було ( що вже не потрібен насос ),а завтра взагалі будуть міняти труби .Я хотіла подякувати від всього батьківського колективу за оперативне вирішення нашої нагальної проблеми.Ми щиро дякуємо , тому що по іншому не знаємо як достукатися щоб нас почули .
Опубліковано: Elena • 15-11-2011 21:21
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, де можна отримати інформацію про фінансування дитячого садочка? На всіх батьківських зборах нам говорять, що державою кошти не виділяються і робити ремонти, купувати меблі та ін. потрібно лише за кошти батьків. Прошу відповідь надіслати мені на E-mail
Опубліковано: Наталья • 11-11-2011 18:44
Скажите, пожалуйста, почему в этом учебном году дошкольная подготовка в школе № 30 осуществляется на платной основе ( 60 грн. в месяц, называемых благотворительной помощью). Хотелось бы знать на какие цели эта помощь расходуется. И почему она вообще имеет место?
Опубліковано: ira09021988@gmail.com • 04-11-2011 15:15
Доброго дня. Я закінчила НТУУ "Київський Політехнічний Інститут" з спеціальності "фізика". Бажаю знайти роботу підкажіть, будь ласка, як і коли звернутися. Дякую за відповідь.
Опубліковано: ira09021988@gmail.com • 04-11-2011 15:09
Доброго дня! Мені цікаво як і яким чином здійснюється конкурс на вакансію вчитель? Дякую.
Опубліковано: Оксана • 31-10-2011 12:35
Доброго дня. Після мого звернення (№73)про дит. садок №4 вже в понеділок зранку я мала бесіду з завідуючою ДНЗ О.В. Єрмаковою,яка детально мені розповіла про проведння зохоу "Свято осені". Вихователь нашої рупи була на лікарняному. В групіпрацювала заміна, вони і готували дітей до розваги. З`ясувалось не всі діти читали вірші (в групі їх 27 чол.). Але всі танцювали, співали та грали ігри. Претензій з цього питання у мене більше немає. Що до комітету, то поки моя дитина хворіла участь в роботі комітету я не приймала. Вихователі що проводили заміну до мене не звертались, я вважала що мене виключили з комітету. Зарасмоя дитина ходить у садок а я приймаю участь в батьківському комітеі. Даний інцинент вирішено. Претензій досадка і вихователів не маю.
Опубліковано: Оксана • 29-10-2011 00:53
Добого дня. Моя дитина ходить в садок №4 група №9 м.Вінниця. В дітей проводилось свято. Ролі і вірші отримали тільки половина дітей. Тільки ці діти були в костюмах. Я про свято чула тільки від дитини. Вихователь ж казала що його не буде. Коли дитина розказала що свято було - вихователь каже що не повинна займатись всіма. Виключила мене з комітету. Скажіть будьласка - якінорми чи постанови регулюють роботу вихователя? Прошу вас прийняти міри.
Опубліковано: vituska_7@ukr.net • 20-10-2011 12:29
Доброго дня! Мене цікавить як і яким чином здійснюється самий конкурс на вакансію вчитель? Дякую.
Опубліковано: valik1469@rambler.ru • 10-10-2011 17:03
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, чи має право адміністрація школи вимагати від моєї доньки, щоб вона носила шкільну форму, якщо: 1) питання про шкільну форму не розглядалося на загальношкільних батьківських зборах ( яких до речі не було вже років 15!), а вчителі самі одягаються в джинси; 2) в школі протягом року не дотримується температурний режим ( в школі є кабінети, в яких 12-15 градусів по Цельсію). І ще, проконсультуйте, будь-ласка, чи має право класний керівник ставити оцінки за поведінку, за зовнішній вигляд дитини (які критерії оцінювання?), за ведення щоденника. Адже, в щоденнику, який подарували дитині в школі, розробленим державним центром зайнятості спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, у вказівках до ведення щоденника немає ніяких рекомендації по цим пунктам. Вказівка до ведення щоденника відповідає галузевим стандартам.Дякую!
Опубліковано: Алла • 29-09-2011 09:47
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, де можна отримати інформацію про фінансування дитячого садочка? На всіх батьківських зборах нам говорять, що державою кошти не виділяються і робити ремонти, купувати меблі та ін. потрібно лише за кошти батьків. Це правда?
Опубліковано: татьяна • 23-09-2011 20:25
Здравствуйте! В детском саду мне сказали, что ребенка нужно внести в электронную очередь для того, чтобы он в будущем пошел в детсад. Где найти эту электронную базу данных и как туда записаться? Заранее спасибо за ответ.
Опубліковано: Валентина • 21-09-2011 12:23
Доброго дня.Хочу у Вас запитати,я вчитель географії і основ економіки ,щоб влаштуватися на роботу у школу,потрібно чекати оголошення конкурсу, чи краще буде записатися на чергу. Дякую.
Опубліковано: luba300883@mail.ru • 20-09-2011 15:40
Добрий день. До Вас звертається мама Учня 1-го класу ШКОЛИ №13. Дуже турбує запитання ,що до групи продовженого дня у школі, тому що вона буде працювати лише з 1-го ЛИСТОПАДА. Як відомо у інших школах такі групи вже працюють.Підкажіть до кого можна звернутись ,щоб вирішити це питання. Оскільки забирати дитину зі школи о 12-год немає змоги, ну а в теперішній час роботодавці не йдуть на зустріч батькам. Підкажіть як вирішити це питання. Дякую.
Опубліковано: Людмила • 05-09-2011 17:23
Доброго дня! Будь- ласка,поясніть. як отримати відповідь на запитання до вашої приймальні ?
Опубліковано: Володимир • 04-09-2011 16:19
Доброго дня! Звертаюсь до Вас з приводу нового Типового положення про атестацію педагогічних працівників.Чому молода людина яка атестується вперше і має стаж більше 4 років немає права атестуватись на спеціаліста другої категорії а повинна задовільнятись категорією "Спеціаліст" адже спеціаліст тим паче магістр прописано в дипломі.Виходить що за новим типовим положенням щоб отримати наступну категорію спеціаліста другої категорії треба чекати ще три роки Чи можливо завучі з навчальної частини доводять інформацію в спотвореному вигляді не звернувши увагу на пункт 1.4Типового положення про атестацію педагогічних працівників. Дякую!
Опубліковано: inna.ruba@mail.ru • 04-09-2011 12:07
Подскажите пожалуйста,закончила ВМУрЛ "Украина", специальность психолог. Хочу найти работу, куда обращаться, в какие дни?

Написати повідомлення

 

Залишилось символів -Вгору