Віртуальна приймальня департаменту

Додати повідомлення

Повідомлення користувачів


Опубліковано: oksatimo@mail.ru • 21-03-2012 15:10
Добрий день! Чому працівники дошкільних навчальних закладів повинні платити гроші за виїзд лікарів у ці навчальні заклади для проведення планового медогляду, якщо вони можуть пройти в лікарні безкоштовний медогляд.
Опубліковано: Світлана • 12-03-2012 11:30
Добрий вечір! В мене таке питання. Чому в ДНЗ№4 постійно зводяться групи.За цього в садочку пиширюється хвороба вітряна оспа. Ввечері, ми своїх дітей відводимо в інші групи, тому, що чомусь наші групи працюють всього лише до 18.00 .))
Опубліковано: Ігор • 02-03-2012 14:53
Доброго дня, шановний Володимир Борисович! Хочу особисто від себе подякувати вам за виділення коштів на ремонт і відкриття групи №9 дошкільного навчального закладу №46 ("Соняшник") куди з великим задоволенням ходить мій син Володя. А ще хотів би відмітити, що там працюють висококваліфіковані педагоги: Оксана Євгенівна та Ірина Петрівна які разом із директором закладу вміють знайти підхід до кожної дитини.
Опубліковано: Ігор • 02-03-2012 14:26
Доброго дня шановна Наталія Михайлівна, керівник ДНЗ №46 «Соняшник», хочу подякувати вам за відкриття групи №9, куди із великим задоволенням ходить мій синочок Володя. Завдяки вашому професіоналізму, наполегливості і вмінню знайти підхід як до вихователів так і до діток ви змогли організувати і створити комфортні умови і затишок перебування дітей у групі. Також хочу висловити велику подяку вихователям, Поліщук Оксані Євгенівні та Пугач Ірині Петрівні, які працюють віддаючи дітям все найкраще: любов, терпіння, доброту і лагідну турботу. Проводять гарні заняття насичені різними цікавими матеріалами. Також не можна оминути стороною няню Снігур Тетяну Олександрівну якій я теж дуже вдячний, вона з доброзичливістю і охайністю ставиться до наших діток. Із батьками працівники чемні, ввічливі, завжди усміхнені.
Опубліковано: Ігор • 02-03-2012 14:20
Доброго дня шановна Наталія Михайлівна, хочу подякувати вам за відкриття групи №9 куди із великим задоволенням ходить мій синочок Володя. Завдяки вашому професіоналізму, наполегливості і вмінню знайти підхід як до вихователів так і до діток ви змогли організувати і створити комфортні умови і затишок перебування дітей у групі. Також хочу висловити велику подяку вихователям, Поліщук Оксані Євгенівні та Пугач Ірині Петрівні, які працюють віддаючи дітям все найкраще: любов, терпіння, доброту і лагідну турботу. Проводять гарні заняття насичені різними цікавими матеріалами. Також не можна оминути стороною няню Снігур Тетяну Олександрівну якій я теж дуже вдячний, вона з доброзичливістю і охайністю ставиться до наших діток.
Опубліковано: Вдячні батьки учнів школи № 22 • 01-03-2012 19:42
Добрий вечір. Дякуємо методисту української мови та літератури ММК Токар Олені Василівні за розміщення банку завдань з альтернативної олімпіади. ДЯКУЄМО!
Опубліковано: Альона Ковальська • 01-03-2012 08:46
Доброго дня. Ми відвідуєми дитячий садочок № 46 група №8 "Казкарики". Я хочу висловити вдячність нашим вихователям Піскур Олені Олексіївні, Дозінській Вікторії Олегівні, а також помічнику вихователя Антонкіній Майї Борисівні. Ми вдячні за вашу сомовіддану працю, любов і увагу до наших дітей. Дюкуємо ВАМ.
Опубліковано: Ольга • 23-02-2012 16:40
Доброго дня, підкажіть будь-ласка куди і до кого звертатися щодо працевлаштування вчителем англійської мови.Дякую
Опубліковано: Віта • 12-02-2012 20:34
Цікавить вакансія вчитель початкових класів, практичний психолог.Підкажіть, будь ласка, куди і до кого можна звернутись з питань працевлаштування?
Опубліковано: Алла • 08-02-2012 21:02
Здрастуйте! Я завершила навчання у ВДПУ ім. М. Коцюбинського; Інститут математики, фізики і технологічної освіти (магістр). Хочу знайти роботу. Підкажіть, будь ласка, куди і до кого можна звернутись з питань працевлаштування? Попередньо дякую!
Опубліковано: Ім?я • 08-02-2012 00:16
Доброго дня, шановні! Спершу, звертаюсь до тих "доброзичливців", що лиють тут нікчемний бруд на тих людей, яким бояться сказати все в очі.Ваша анонімність та сказані слова говорять за вас. В свою чегру, про людей та організації, які ви паплюжите, говорить їх репутація та їхня робота. не буду судити нікого, адже не маю такого права. Ніхто не має, і ви в тому числі. Хай судить Бог. По правді хай судить, він усе бачить. Не прошу помсти, прошу прощення. Тепер хочу звернутися до адміністраторів. Шановні адміністратори, з яких причин ви розміщуєте на ДЕРЖАВНОМУ сайті неперевірену інформацію? Мало того, що неперевірену, а й образливу, принижуючу людську гідність! Всі ми розуміємо, що Україна держава демократична, і кожен має право на свободу слова, але перед тим як цим правом користуватись - двічі подумайте чи варто це робити. Адже за всі слова рано чи пізно прийдеться платити.
Опубліковано: Тетяна • 07-02-2012 10:27
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, з яких причин дитина може бути виключеною з дитячого садочка. Завідувач дитсадка, який відвідує мій син, вважає триденний пропуск без поважних причин підставою для виключення. Нежить у дитини поважною причиною вона не вважає, а "Закон України про дошкільну освіту", який я їй цитує, для неї, мабуть, не є вагомим документом. Дякую за відповідь!
Опубліковано: Вдячні батьки • 01-02-2012 07:16
Добрий ранок! Ми батьки.якібез проблем потрапили до садочка. Наша сімя переїхала з одного із районів області.Проблемою стало лише перевести дитину до садочка.там вона ходила в садочок.Ми живемо в мікрорайоні Поділля.за 500 метрів знаходиться садочок ми вирішили звернутися туди.Від сусідів в яких усі діти ходять в цей садочок почули що потрапити туди нереально і зараз нікого без знайомств і грошей нікуди не беруть. Ми все-таки звернулись до завідуючої-молода.гарн.активна жінка.Нас прийняла попередила про велику наповнювансть груп.на що ми підписали письмову згоду запитала чи користується наша сімя якимись пільгами ііі-ми чекали СУМИ! АЛЕ-Все це було БЕЗКОШТОВНО!.Тоді навіщо поливати брудом людей-звертаюсь до сусідів.які так і ніхто не сказав як потрапив у цей садочок надаючи собі якоїсь важності перед нами-звичайними провінціалами. На завершення хочу подякувати Вам-як керівнику за те.що робота у вас для дітей а значить з душею і чистотою.
Опубліковано: свідок • 26-01-2012 13:10
продовження. Стосовно коштів,які як ви сказали вимагає завідуюча є добровільним внеском який як ви знаєте є допомогою садочку в проведені ремонтних робіт.Якщо ви не взмозі допомогти садочку в даний час ви зможите зробить це пізніше,якщо не кошти то як говориться хто чим може тим і допомагає:канцтовари,хімія але все це на добровільних засадах ніхто нікого не заставляє,та незабувайте що це все робиться для наших дітей.
Опубліковано: свідок • 26-01-2012 13:09
Хочу відповісти на запитання від Владислава який звернувся 17.01.2012:моя дитина ходить до садочку під №25 вже 1,5роки.Коли ми прийшли до цього ДНЗ нам стара завідуюча(працювала до 2012)сказала заплатити 800грн. перший внесок на потреби садочка,я не проти,так як садочок знаходиться дійсно в занедбаному стані.За 1,5 роки нічого з коштів які збирала завідуюча небуло зроблено(ні іграшок,ні опалення,ні пластикових вікон,ні мебілів нічого)все робилось за кошти батьків але документи про проведені роботи предявляла стара завідуюча як про проведену роботу.Та з нового року прийшла до нас нова завідуюча ми почали помічати,що в садочку більше уваги приділяють вихованню,потреб безпосереньо дитини,в садочку стало більш чистіше та будуються плани про ремонт,в батьків зявилася надія на те що нова завідуюча реконструює садочок-другий дім для дітей,який стане для них безпечним.
Опубліковано: Владислав • 17-01-2012 10:39
Добрий день!Поясніть,на яких підставах завідуюча ДНЗ № 25 вимагає внесення "добровільного внеску" від батьків у сумі не менше 100 доларів,для того щоб оформити дитину до садочка?
Опубліковано: Надворная Людмила • 17-01-2012 10:05
Мій син навчається в 1-му класі школи № 1. Я помітила в нього здібності до математики. Чи можна перевести його у Вашу школу, і як Ви вважаєте, коли це краще зробити, після закінчення початкових класів, чи зараз. Якщо Ви надішлете мені відповідь, я Вам буду дуже вдячна. З повагою Людмила.
Опубліковано: Ирина • 15-01-2012 17:29
Доброго дня!Я навчаюсь у ВДПУ на заочній формі навчання,закінчую другий курс.Чи є можливість влаштуватись на роботу до школи,чи хоча б встати на чергу?Буду вдячна за відповідь.
Опубліковано: Ольга • 23-12-2011 20:09
Доброго дня, 2004р. закінчила ВДПУ, 2 роки працювала вчителем англ мови у ЗОШ№26,звільнилася за сімейними обставинами. Зараз хочу повернутися до роботи. Яким чином дізнаватися про вакансіі, а також чи потрібно мені проходити курси підвщення кваліфікаціі, адже маю переваний стаж. Дякую.
Опубліковано: Катерина • 23-12-2011 00:42
Доброго дня! В ДНЗ № 31 м. Вінниці працівники садочка збирають по 100 грн. з кожної родини на подарунки на новий рік для пед. колективу ДНЗ. Ми, група батьків, просимо Вас прийняти міри стосовно такої вкрай нахабної поведінки.

Написати повідомлення

 

Залишилось символів -Вгору